• کد خبر:۱۰۲۹۴۰
سرمربی شهدای بابلسر گفت : با کسب ۹ امتیاز از ۴ بازی اخیر خود توانسته ایم به وضعیت مان در جدول سر و سامان دهیم
به گزارش"دی اسپورت"؛ صابر میرقربانی در خصوص بازی تیمش برابر شهدای رزکان کرج در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : بازی خوبی بود می توانستیم با گل های بیشتری به پیروزی برسیم خدا را شکر که توانستیم در ۴ بازی اخیر ۳ برد و یک باخت ۳ بر ۲ در بوشهر بدست آوریم که واقعا در بازی برابر ایرانجوان نیز مستحق باخت نبودیم. اما با این حال ۹ امتیاز کسب کردیم و با این امتیاز توانستیم سر و سامانی به وضعیت مان در جدول بدهیم.

میرقربانی افزود : با توجه به مشکلات بدنی که در اول فصل داشتیم و تیم دیر بسته شد هنوز از لحاظ امتیاز کسری داریم که باید کسور امتیازات را در بازی های بعدی جبران کنیم.

سرمربی شهدای بابلسر بیان داشت : از عملکرد داوران راضی نیستم چرا که در ۴ الی ۵ بازی با اشتباهات تاثیرگذار به ما آسیب زدند امیدوارم که داوران در هر حالتی عدالت را رعایت کنند.

او افزود : در ۲ بازی به نفع ما پنالتی نگرفتند در بازی بعثت نیز پنالتی گرفته شد که برای من عجیب بود با‌ ارسال فیلم ۳ بازی که در این بازی ها داوری ها‌ بر ضرر ما بودند به کمیته داوران فرستادیم ۳ داور محروم شد و این نشانگر این است که تیم ما از داوری ها متضرر شده است. 

وی اضافه کرد : ما در تیم مشکلانی داریم که تلاش می کنیم این مشکلات را برطرف کنیم تا نیم فصل ۲ بازی باقی مانده که مطمئنا در ۲ بازی بدنبال کسب ۳ امتیاز هستیم که به شرایط مان در جدول بهبود ببخشیم.

ایشان با بیان اینکه چند بازیکن آنطوری که کادرفنی انتظار داشت در ترکیب این تیم ظاهر نشدند گفت : چند بازیکن در حد انتظار ظاهر نشدند که مطمئنا این بازیکنان از جمع ما جدا خواهند شد و بازیکنان جدید به جمع ما اضافه خواهند شد.

میرقربانی تصریح کرد : بعد از اینکه از تیم شهدا جدا و به امید نساجی ملحق شدم در ان فصل شهدا در جدول سیزدهم شد که برگرداندن چنین تیمی به کورس مسابقات بسیار سخت بود و سختی های زیادی کشیدیم اما خدا را شکر که به این جایگاه رسیدیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار