• کد خبر:۱۰۲۹۴۲
سرمربی تیم فوتبال امید گناوه گفت : تلاش میکنیم در پایان نیم فصل اول در میانه های جدول باشیم
به گزارش"دی اسپورت"؛ علی اصغر کلانتری سرمربی امید گناوه در مصاحبه با خبرنگار دی اسپورت در خصوص شرایط این تیم گفت: با شرایطی که تیم بسته شد، بدون دوران بدنسازی، بازی های تدارکاتی و اینکه همه بازیکنان سال قبل جدا شده بودند، ۴۸ ساعت مانده به آغاز مسابقات با تیمی جدید از تمام نقاط کشور پا به مسابقات گذاشتیم.

وی در ادامه افزود: مسئولین تیم از من خواستند که امید گناوه را در نیم فصل اول در میانه های جدول نگه داریم و در آعاز نیم فصل دوم با تقویت تیم به جمع مدعیان بپیوندیم. با شرایط ابتدایی کار سختی در پیش رو داشتیم که انشالله با گرفتن حداکثر امتیازات در دو دیدار باقی مانده انتظارات برآورده خواهد شد.

کلانتری در خصوص محرومیت تیم فجر شهید سپاسی از سوی کمیته تعیین وضعیت بیان کرد: همانطور که اطلاع دارید و من متوجه شدم پنجره نقل و انتقالات فجر بخاطر شکایت بازیکنان قبلی بسته شده است و باید تا نیم فصل با بازیکنان شاکی تسویه حساب کنند. درخواست من از مسولین فجر این هست که مطالبات من را هم بدهند و احترامی برای ما قائل بشوند. قرار نیست اگر شکایت نکردیم و حجب و حیا نشان دادیم حقی از خودم و خانواده ام ضایع شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار