• کد خبر:۱۰۲۹۵۶
پیش از ظهر امروز جلسه معارفه و تکریم مدیریت ورزش بانوان ذوب آهن با معرفی "میترا چین سری" به عنوان مدیر جدید ورزش بانوان ذوب آهن و تجلیل از خدمات "سارا نصیری" برگزار شد.
مدیر جدید ورزش بانوان ذوب آهن معرفی شد.

به " گزارش دی اسپورت " ، با اعلام باشگاه ذوب آهن اصفهان ، پیش از ظهر امروز جلسه معارفه و تکریم مدیریت ورزش بانوان ذوب آهن با معرفی "میترا چین سری" به عنوان مدیر جدید ورزش بانوان ذوب آهن و تجلیل از خدمات "سارا نصیری" برگزار شد.

در این جلسه جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن با تجلیل از خدمات نصیری گفت: تغییر جز لاینفک زندگی است و نباید با کلمه تغییر بیگانه باشیم و گاهی از تغییر باید استقبال کنیم.

وی در خصوص انتخاب "چین سری" به عنوان مدیر جدید ورزش بانوان ذوب آهن اظهار کرد: ایشان از افراد با تجربه و شناخته شده ورزش کشور هستند. تجربیات زیادی در حوزه فنی ورزش دارند و امیدواریم با سیاست ها و برنامه های کلان باشگاه، با توانی که دارند ورزش بانوان را پویا و فعال به پیش ببرند و افتخارات شیرین گذشته، در آینده دو چندان شود.

در این جلسه همچنین احمد جمشیدی عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن در سخنانی گفت: ما به دنبال همسویی در مجموعه باشگاه هستیم. اعضای هیأت مدیره در کنار مدیرعامل هستند و به دنبال شرایط ویژه در ورزش بانوان هستیم. این به معنی این نیست که در این مسیر کوتاهی شده، اما ما به دنبال موفقیت های بیشتر در این حوزه هستیم.

وی اظهار کرد: انتظار ما در ورزش بانوان این است که باید از حاشیه به دور باشیم. باید به دور از حواشی به مسائل فرهنگی و اخلاق مداری راه موفقیت را طی کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار