• کد خبر:۱۰۲۹۷۹
بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: بعد از اینکه 10 نفره شدیم، کارمان سخت شد و تحت فشار گل خوردیم.
به گزارش"دی اسپورت"، شایان مصلح بعد از تساوی یک بر یک سپاهان مقابل شهرخودرو اظهار داشت: دیدار بسیار پرفشاری بود. شهرخودرو تیم خوبی است و تیم‌های گل‌محمدی همیشه خوب بازی می‌کند.

وی ادامه داد: تا وقتی 11 نفره بودیم، خوب بازی کردیم؛ حتی می‌توانستیم گل دوم را هم بزنیم. بعد از اینکه 10 نفره شدیم، تحت فشار قرار گرفتیم و روی کرنر گل خوردیم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان درباره اشتباه داور و عدم اعلام پنالتی به سود شهرخودرو گفت: کارشناسان باید در این خصوص نظر دهند. فکر می‌کنم یکی از توپ‌ها به دست محمدرضا برخورد کرد اما قانون جدید می‌گوید اگر توپ به سر و سپس به دست برخورد کند، پنالتی نیست. لحظه برخورد توپ به نورافکن را هم واقعا ندیدم. به نظرم کارت زرد دوم محبی هم درست نبود. هر چند درباره این صحنه هم کارشناسان بهتر است نظر بدهند. 

مصلح درباره تزلزل خط دفاعی سپاهان در هفته‌های اخیر بعد از چندین هفته موفقیت،‌عنوان کرد: خط دفاع خوبی داریم. گل خوردن هم جزیی از بازی است و گاهی پیش می‌آید اما فکر می‌کنم هنوز هم جزو بهترین خطوط دفاعی لیگ هستیم. امروز هم اتفاقی روی ضربه کرنر گل خوردیم اما امیدوارم در دیدارهای آینده جبران کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار