• کد خبر:۱۰۲۹۹۵
عضو هیات مدیره آلومینیوم اراک با توجه به شرایط حاکم در این تیم قصد دارد دیگر در جلسات شرکت نکرده و قصد استعفا دارد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ عضو هیات مدیره آلومینیوم اراک با توجه به شرایط حاکم در این تیم قصد دارد دیگر در جلسات شرکت نکرده و قصد استعفا دارد.
 
تیمی که برای صعود به لیگ برتر بسته شده بود تا بتواند بعد از چندین سال بالاخره دل هواداران اراکی را شاد کند، این روزها بدجور اسیر حواشی و اتفاقاتی است که آلومینیوم اراک را هر روز به نوعی دورتر از رسیدن به این هدف می کند. در این زمینه خبر می رسد یکی از اعضای هیات مدیره آلومینیوم قصد ندارد دیگر در جلسات مدیریتی اعضا شرکت کند.  
در همین رابطه گویا دلیل این تصمیم و استعفا مجید آنجفی از هیات مدیره آلومینیوم اراک در اعتراض به رفتارهایی است که از نگاه او در این باشگاه در سطح مدیریت غیرحرفه ای است. تشکیل جلسات غیررسمی متعدد توسط برخی اعضای هیأت مدیره، دخالت در امور تیم، کادرفنی و بازیکنان، برقراری ارتباط با برخی گزینه های مربیگری و... گویا طبق اعلام این عضو هیات مدیره آلومینیوم از عمده دلایلی بوده که او را وادار به گرفتن این تصمیم کرده است. 
این عضو هیات مدیره آلومینیوم اراک شرط بازگشت خودش را به مجموعه مدیریتی آلومینیوم اصلاح اساسنامه و افزایش اختیارات مدیرعامل اعلام کرده و تاکید داشته است تا عملی نشدن این موارد در جلسات هیات مدیره شرکت نخواهد کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار