• کد خبر:۱۰۳۰۰۹
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: در دیدار برابر شهرداری آستارا موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم و حداقل در این دیدار باید 3 گل می‌زدیم.
هادی گل‌محمدی در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت با اشاره به تساوی شهرداری همدان در برابر شهرداری آستارا اظهار داشت: در این دیدار از سوت آغاز مسابقه کاملا توپ و میدان را در اختیار داشتیم و بازی روان و بسیار زیبایی را به نمایش گذاشتیم و می‌توانستیم در نیمه اول کار را تمام کنیم.
وی افزود: در نیمه دوم نیز نبض بازی را در دست گرفته بودیم اما در این نیمه هم موقعیت‌ها یکی پس از دیگری از دست رفت و در تنها توپی که روی دروازه ما آمد و برخلاف جریان بازی به دلیل لغزنده بودن زمین گل خوردیم و این گل کار را برای ما سخت کرد.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به صحنه‌های داوری این دیدار گفت: داور در نیمه نخست یک پنالتی صد در صد را که فیلم آن موجود است را برای ما نگرفت و به راحتی از کنار آن گذشت خیلی جالب است چطور تیم حریف برای ما هجمه درست می‌کند که داور در این دیدار به سود ما سوت زده است.
گل‌محمدی خاطرنشان کرد: بعد از گلی که در حوالی دقیقه 80 و برخلاف جریان بازی دریافت کردیم باز هم سراسر حمله شدیم که در وقت‌های اضافه بازیکن تیم آستارا در محوطه جریمه روی بازیکن ما خراب شد و این صحنه پنالتی مسلم بود که داور بدرستی سوت زد.
وی با اشاره به صحبت‌های که سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا بعد از پنالتی انجام داد، بیان کرد: من از دوست خوبم آقای اشجاری سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا گلایه دارم به دلیل فرافکنی که بعد از این پنالتی علیه تیم ما ایجاد کردند و گفتند داور پول گرفته و تیم ما را متهم کردند و این صحبت‌ها در کمیته انضباطی قابلیت پیگری دارد.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: اگر داور می‌‌خواست به نفع ما پنالتی بگیرد به راحتی از صحنه پنالتی ما در نیمه نخست نمی‌گذشت حتی وقتی آقای جمشیدیان صحنه های بازی را دید اذعان داشتند که داور از دو پنالتی دیگر ما گذشت.
گل محمدی با بیان اینکه دروازه‌بان حریف بارها و روی هر صحنه ای وقت بازی را کشت، گفت: به احترام آقای اشجاری که عنوان داشتند مصدومیت دارد و دنبال وقت کشی نیست اعتراضی نداشتیم پس خواهش می‌کنم روح و سلامت فوتبال و داوران را زیر سوال نبریم و به تصمیمات احترام بگذاریم.
وی با بیان اینکه در همدان تنها هستیم، گفت: کسی در همدان حتی احوال تیم ما را هم نمی‌پرسد نمی‌دانم اصلا اعضای شورای شهر اطلاع دارند که شهرداری در فوتبال تیم‌داری می‌کند تنها عضو شورا اسلامی شهر حمید بادامی بوده که سراغی از ما گرفته است. 
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان افزود: تا به اینجای کار تنها 20 درصد از قراردادهای اعضای تیم پرداخت شده، تیمی که کل اعضای تیم از من سرمربی کادر فنی و بازیکنان و تدارکات و پزشکیار تیم زیر یک میلیارد بسته شده که یکی از 5 تیم کم هزینه لیگ دو هستیم.
وی با بیان در شهر خودمان زمین به ما نمی‌دهند، بیان کرد: ما سه هفته زمین مناسب برای تمرین نداریم و یکی از عوامل افت تیم نداشتن تمرینات مناسب است.
گل محمدی خاطرنشان کرد: ما در ورزشگاه شهدای قدس که محل بازی‌های ماست نتوانستیم یک جلسه تمرین کنیم ولی به تیم‌های که رقیب ما یا پاس هستند زمین داده می‌شود.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با بیان اینکه هیچگاه در دوران مربیگریم بد کسی را نخواستم و دنبال جایگاه کسی نبودم ، بیان کرد: در دوران مدیریت رسول منعم بر دستگاه ورزش استان در فصل گذشته هفته هفتم که احمد جمشیدیان در پاس نتایج مناسبی نگرفته بود با بنده صحبت شد اما قبول نکردم و گفتم به این مربی جوان اعتماد کنید قطعاً نتیجه خواهد گرفت که اینگونه شد و خوشحالم که آقای جمشیدیان نتایج خوبی کسب کردند.
گل‌محمدی افزود: همچنین در هفته نهم هم از مدیران شهرداری که بابک صمدیان سرمربی شهرداری همدان بود با بنده تماس گرفتند اما باز هم قبول نکردم و گفتم به آقای صمدیان اعتماد کنید و وقتی نیم فصل جایگزین ایشان شدم بعد از صحبت با ایشان مطمئن شدم نمی‌خواهند ادامه دهند و با کسب اجازه مسئولیت پذیرفتم اما امروز کسانی کارشناس شده و دنبال زمین زدن بنده و این تیم هستند.
وی با اشاره به نتایج تیم فوتبال شهرداری همدان تا به این هفته بیان کرد: تا به اینجای کار در بازی‌هایی که میزبان بودیم 4 برد و 2 تساوی داشتیم و 80 درصد امتیازها را کسب کرده‌ایم و از 5 بازی خارج از خانه 3 تساوی و دو باخت داشتیم که بابت باخت به اروند خودم را نمی بخشم و تا اینجای کار با یک بازی کمتر عملکرد بدی نداشتیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار