• کد خبر:۱۰۳۰۴۷
تیم فوتبال سپیدرود رشت در غیاب بازیکنان اصلی و بزرگسال خود عازم شیراز شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال سپیدرود رشت در ادامه مسابقات خود در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر فردا در هفته هفدهم این رقابت ها در شیراز به مصاف تیم مدعی فجرسپاسی شیراز خواهد رفت.

سپیدرودی ها در حالی به مصاف فجر قرار می گیرند که بسیاری از بازیکنان کلیدی و اصلی خود را به دلالیل مختلف در اختیار ندارند‌.

سرخ های رشت این روزها با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کنند و همین موضوع مزید بر علت شده تا بازیکنان این تیم به دلیل عدم دریافت مطالبات خود ساز جدایی از این تیم را کوک کنند.

در حالیکه گفته می شد ۵ بازیکن سپیدرود به دلیل کم کاری توسط نادر دست نشان از این تیم کنار گذاشته شده اند اما بازیکنانی چون ایمان شوریابی ، محمدرضا زینال خیری که نامشان در بین اسامی ۵ بازیکن دیده می شد این موضوع را تکذیب و علت جدایی خود را عدم دریافت مطالبات ، ناتوانی باشگاه رشتی در پرداخت قراردادها ، بازی در پست غیر تخصصی عنوان کردند.

در این بین نیز گفته می شود سیدمهدی اسلامی نیز به دلیل نمایش ضعیف خود در هفته های اخیر از لیست سپیدرود خط خورده و به همراه این تیم به شیراز سفر نکرده است.

همچنین شنیده می شود مجتبی محبوب مجاز بهترین پاسور سپیدرودی ها که نقش اساسی در گل های زده این تیم در رقابت های لیگ یک داشته با مصدومیت رو به رو شده و قادر به همراهی تیمش برابر فجرسپاسی نخواهد بود.

همه این مسائل دست به دست هم داده تا نادر دست نشان از بازیکنان امید و زیر ۲۳ سال خود در دیدار فردا برابر فجر مدعی و بالانشین استفاده کند‌.

اسامی بازیکنان دعوت شده سپیدرود رشا برای دیدار با فجرسپاسی:

میلاد تولایی - رضا ناصری - محمود خمیسی - مهیار نوری - ساسان شیرمردی - میثم فردوسی - محمد دادرسی - امیر تیزرو - یاسر حاتم زاده - صادق صادقی - هومن ربیع زاده - ماهان سروی - حسین اامینی - آرین فتوحی - جواد آقایی پور - نوید حیدری - رضا عشوری - آرمان مردانی - محمد اسلامی - آرین نصیری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار