• کد خبر:۱۰۳۰۵۶
مصدومیت و جابجایی بازیکنان ما را آزار می دهد؛
  • ۱۹:۳۹
  • ۲۰/آذر/۱۳۹۸

پاشازاده : فوتبال مدنظرم ارائه نشد اما موقعیت زیادی داشتیم

سرمربی شهرداری بندرماهشهر میزبانی این تیم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برابر پرسپولیس را حق مسلم مردم بندرماهشهر دانست.
به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از روابط عمومی شهرداری بندرماهشهر ؛ مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر در خصوص بازی امروز تیمش برابر شهدای بابلسر در نشست خبری پس از بازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت : در بازی امروز فوتبالی را که از بازیکنانم انتظار داشتم ارائه دهند ارائه ندادند اما با این حال موقعیت های زیادی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

پاشازاده افزود : متاسفانه مصدومیت های پی در پی و جابجایی بازیکنان به دلیل مصدومیت ها ما را آزار داده و دقیقا در طول ۲ هفته به دلایل مختلف مجبور شدیم ۲ جلسه در زمین چمن تمرین برگزار کنیم و بقیه جلسات را در زمین کوچک و چمن مصنوعی برگزار کردیم که برای ما مشکل ساز بوده و بازیکنان کلیدی مان دچار مصدومیت شده اند که این مسائل در روند تیم تاثیرگذار است.

سرمربی شهرداری ماهشهر افزود : خدا را شاکریم که بازیکنان جایگزین پاسخ اعتماد ما را دادند و عملکرد آنها مطلوب بود.

وی بیان داشت : به نظرم می توانستیم عملکرد بهتری از این داشته باشیم اما بعضی مواقع فشار زیادی روی بازیکنان وجود دارد که نمی توانند تمرکز لازم را داشته باشند وگرنه کیفیت بالاتری را دارند.

پاشازاده گفت : این بازی را بردیم و بردن مسئله مهم بود از این لحظه به بعد به فکر بازی در کرمانشاه هستیم که بازی سختی را در پیش خواهیم داشت امیدوارم بازیکنان مصدوم مان تا آن بازی برسند تا شرایط مطلوب تری را داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که با این برد و صعود به رده ششم می توان تیم شهرداری را به عنوان یک مدعی محسوب کرد گفت : در لیگ دو همه به تیم های من به عنوان یک مدعی نگاه می کنند ما در این فصل اسیر بازی های جام حذفی و معوقه شدیم و تا بحال به جدول نگاه نکردم و قصد دارم تا پایان نیم فصل نیز به جدول نگاهی نداشته باشم.

سرمربی شهرداری ماهشهر افزود : راه طولانی داریم و برای اینکه مدعی باشیم باید تلاش خود را بیشتر کرده و ۳ امتیاز هر بازی را کسب کنیم. از طرفی مطمئنم در نیم فصل دوم با جذب بازیکنان مدنظر شرایط مان بهتر خواهد شد.

پاشازاده در خصوص بازی با پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بیان داشت : این بازی می تواند جذاب باشد اما شرایط را که می بینید و می دانید چه وضعیتی داریم از برخی رسانه ها گله مند هستم درست است که یک تیم دسته دومی هستیم اما میزبانی حق مردم ماهشهر و هواداران تیممان است بسیاری از ورزشگاه های سطح کشور استاندارد نیستند اما چطور می شود که بسیاری از بازی ها در آنجا برگزار می شود؟ 

او اضافه کرد : می دانم پرسپولیس تیم بزرگ و قابل احترامی است همیشه گفته ام پس از استقلال پرسپولیس را دوست دارم و هواداران زیادی را دارد ولی ما می خواهیم میزبان خوبی باشیم و بازی دو تیم بازی جذابی باشد هر چند که بازی کردن در فاصله ۳ الی ۴ روز برای ما سخت است و فشار زیادی بازیکنان تحمل می کنند اما به این حال امیدوارم بازی جذابی باشد.

سرمربی شهرداری ادامه داد : هواداران مان خواسته ای دارند و آن این است که اگر بازی در ماهشهر برگزار نشود باید در مقابل پرسپولیس بازی نکنیم که من نیز پشت هواداران مان هستم و از خواسته آنها حمایت می کنم.

پاشازاده تصریح کرد : ما می توانستیم همین ورزشگاه شهدای ماهشهر را تجهیز کنیم‌. سرمایه های زیادی در ماهشهر وجود دارد اما با این حال خدمتی به مردم انجام نشده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار