• کد خبر:۱۰۳۰۷۵
سپیدرود جزو تیم های ریشه دار ایران است؛
  • ۱۸:۰۳
  • ۲۱/آذر/۱۳۹۸

مهابادی : کاملا مستحق برد بودیم

سرمربی فجرسپاسی شیراز تیمش را مستحق پیروزی برابر سپیدرود رشت دانست و برتری برابر این تیم را به هواداران فجر تقدیم کرد.
مهابادی : کاملا مستحق برد بودیم
به گزارش"دی اسپورت"؛ داوود مهابادی پس از بازی با سپيدرود رشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت : ابتدا خدا را شكر كه توانستيم دل هواداران را شاد كنيم و شاگردانم به لطف خدا مزد تلاش خود را در طول هفته گرفتند و توانستند به سه امتياز بازی دست يابند

مهابادی ضمن تشكر از استاندار فارس ، شهردار و شورای اسلامی شیراز ، مدير كل اداره ورزش و جوانان فارس ، رياست هيات فوتبال استان و شيراز و مديرعامل باشگاه فجر در خصوص بازی گفت: در نيمه اول شاهد بازی پرفشاری بوديم كه تيم حريف با لايه های دفاعی سعی در كنترل و از كار انداختن بازيكنان ما را داشت ولی شاگردانم با ارائه يک بازی خوب توانستند به گل اول دست يابند. 

سرمربی فجر افزود : با تلاش بازيكنانم توانستيم بعد از گل ، بازي را در اختيار بگيريم هر چند تيم حريف هم در اواخر نيمه اول روی پرتاپ اوت كمی خطرناک ظاهر شد.

وي اضافه کرد : با صحبت هايی كه بين دو نيمه شد توانستيم به گل های بعدی دست يابيم و در روزی كه كاملا مستحق برد بوديم توانستيم ضمن ارائه يک بازی تماشاگرپسند دل هوادارانمان را شاد كنيم و من اين پيروزي را به انها تقديم می كنم.

مهابادی با بيان اين نكته كه سپيد ود جزو تيم های ريشه دار می باشد گفت: اميدوارم اين تيم با در اختيار داشتن آقای دست نشان كه جز مربيان خوب ليگ مي باشد در نيم فصل دوم موفق باشد.

سرمربی فجر سپاسی در خصوص سهميه صعود به ليگ برتر گفت: با كيفيتی كه از ليگ يک شاهديم اميدواريم هيات رئيسه فدراسيون و سازمان ليگ در فصل اينده به اين نتيجه برسند كه سه تيم مستقيم به ليگ برتر صعود كند هر چند من از ابتدای فصل نيز همين اعتقاد را داشتم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار