• کد خبر:۱۰۳۰۹۱
مربی تیم فوتبال ملوان انزلی با بیان اینکه کناره‌گیری شهرداری تبریز به برخی تیم‌های لیگ یکی لطمه وارد می‌کند، گفت: ملوان در دیدار مقابل قشقایی تیم برتر میدان بوده و حریفمان تنها یک موقعیت به دست آورد.
به گزارش"دی اسپورت"، مازیار زارع در نشست خبری پس از دیدار مقابل قشقایی شیراز با بیان اینکه هواداران حاضر در ورزشگاه شاهد یک بازی یک‌ طرفه بودند، اظهار کرد: ملوان در دیدار مقابل قشقایی تیم برتر میدان بوده و حریفمان تنها یک موقعیت به دست آورد و همان تک موقعیت را به گل تبدیل کرد.

وی با گلایه از زمین ورزشگاه تختی انزلی تصریح کرد: در روزهایی از سال که باران نمی‌بارد، ناهمواری‌های زمین ورزشگاه تختی به‌‌وضوح قابل‌مشاهده بوده و توپ به‌ اصطلاح پله می‌شود.

مربی تیم فوتبال ملوان انزلی با تأکید بر اینکه کسب نتیجه تساوی رضایت‌بخش نیست، افزود: بازیکنانمان با تمام وجود در زمین جنگیدند و پس‌ از اینکه از حریف گل دریافت کردیم، خیلی زود به بازی برگشته و گل تساوی را به ثمر رساندیم؛ در بازی‌های آتی با کسب پیروزی این دو امتیاز از دست‌‌ رفته را جبران می‌کنیم.

زارع با اشاره به اینکه غیبت شهرداری تبریز به برخی تیم‌های لیگ یکی لطمه وارد می‌کند، گفت: این تیم در دیدار دور از خانه مقابل مس حضور پیدا نکرد ولی بعید می‌دانم در خانه مقابل ملوان حاضر نشود؛ عدم حضور شهرداری در بازی‌های لیگ به برخی تیم‌ ها لطمه وارد کرده و به برخی تیم‌ها سود می‌رساند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار