• کد خبر:۱۰۳۰۹۲
مربیگری استرس و بازی کردن شرایط خاص خود را دارد؛
  • ۰۰:۳۸
  • ۲۲/آذر/۱۳۹۸

فشنگچی: اسیر ضدحمله بازیکنان خوشه طلایی شدیم

سرمربی تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت گفت: دلیل شکست مقابل نماینده ساوه در چارچوب هفته هفدهم لیگ دسته اول کشور ضدحمله‌ای بود که در نیمه نخست بازی در آن گرفتار شدیم.
به گزارش"دی اسپورت"؛ امیرحسین فشنگچی پس از بازی با با خوشه طلایی ساوه در جمع خبرنگاران اظهار داشت : بازی سختی با خوشه طلایی انجام دادیم و تا آخرین لحظه برای تغییر نتیجه تلاش کردیم اما با غفلت خط دفاعی روی یک ضد حمله در نیمه اول دروازه مان باز شد.

فشنگچی با تبریک برد خوشه طلایی افزود: در نیمه دوم نیز به‌ دلیل کیفیت نامناسب زمین چمن ورزشگاه شهید چمران،‌ جریان بازی بیشتر روی هوا دنبال شد و کیفیت فنی لازم را نداشت اما در همین شرایط هم موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم و حتی یکی از توپ‌ها که وارد دروازه شد از سوی داور مردود اعلام شد.

سرمربی جدید سرخپوشان در پاسخ به این سوال که مربیگری سخت‌تر است یا بازی کردن، گفت: وقتی در نیمه نخست لب خط بودم و نقش مربی تیم را داشتم دچار استرس شدم اما بازیکن بودن هم شرایط خاص خود را دارد.

وی از اتلاف وقت بازیکنان ساوه گلایه کرد و گفت: در بسیاری از صحنه‌ها بازیکنان این تیم با هدف وقت کشی خودشان را روی زمین می‌انداختند.

مربی تیم پاکدشت عنوان کرد: مربیگری من فقط برای بازی امروز و دیدار آینده مقابل قشقایی شیراز است و بعد از آن از سوی مدیریت باشگاه تصمیم‌ گیری لازم انجام می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار