• کد خبر:۱۰۳۱۱۱
هفته نهم لیگ برتر بانوان کشور
  • ۱۳:۰۰
  • ۲۲/آذر/۱۳۹۸

پیروزی پر گل مدعیان در لیگ برتر بانوان کشور

هفته نهم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد.
پیروزی پر گل مدعیان

به " گزارش دی اسپورت " ، هفته نهم لیگ برتر بانوان کشور با برتری تیمهای مدعی شهرداری بم ، وچان کردستان و سپاهان اصفهان به پایان رسید.

در حساسترین دیدار هفته در ورزشگاه عدالت شهر ایلام پالایش گاز با 5 گل مغلوب شهرداری بم صدرنشین شد که در این دیدار بهناز طاهر خانی دو بار ، زهرا قنبری ، شهناز جعفری و فاطمه گرایلی برای تیم مرضیه جعفری گلزنی کردند.

در سنندج تیم وچان در اولین بازی خود پس از تغییر نام موفق شد با 4 گل تیم خوب هیات البرز را شکست دهد که در این دیدار ابتدا الهام فرهمند از روی نقطه پنالتی و سپس هت تریک سمیه خرمی باعث شد تا این تیم به یک برد پر گل دست پیدا کند.

در اصفهان زردپوشان اصفهانی جشنواره گل به راه انداختند و با 11 گل تیم بحران زده زاگرس شیراز را شکست دادند که در این دیدار رقیه شهبازی و صفورا جعفری 3 گل ،هاجر دباغی 4 گل و فاطمه کریمی برای سپاهان گلزنی کردند.

شهرداری سیرجان در ادامه روند دوباره خود موفق شد در خانه با 7 گل آویسا خوزستان را شکست دهد که در این دیدار شبنم بهشت دو گل ، سهیلا نظام آبادی و 4 گل افسانه چترنور سیرجانی به یک برد پر گل دست پیدا کنند.

در بوشهر ذوب آهن موفق شد تیم قعرنشین پارس جنوبی را با نتیجه 3 بر 1 شکست دهد که در این بازی فرزانه نصری دو بار و نرگس زهری نیز یکبار برای سبزپوشان گلزنی کنند و تک گل بوشهری ها توسط محبوبه دهقان به ثمر رسید.

در آخرین بازی نیز ملوان بندرانزلی با دو گل همیاری ارومیه را شکست داد که در این دیدار رکسانا معصومی و افسانه اقبال برای ملوانان گلزنی کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار