• کد خبر:۱۰۳۱۱۹
سرمربی پارس جنوبی جم گفت: به اندازه‌ای که توقع داشتیم امتیاز نگرفته‌ایم و پنج بازی اشتباهات داوری به شدت روی نتایج تاثیرگذار بوده است.
به گزارش"دی اسپورت"، فراز کمالوند ظهر امروز در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر نفت مسجد سلیمان که در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی شهر جم برگزار شد، اظهار داشت: تیم نفت مسجد سلیمان تیم بسیار خوبی است و کادرفنی خوبی هم دارد و دیدار ما با این تیم می‌تواند بازی جذابی باشد.

سرمربی پارس جنوبی جم افزود: ما به اندازه‌ای که توقع داشتیم امتیاز کسب نکردیم، اما کیفیت فنی بازی‌ و نوع امتیاز‌گیری‌مان سنخیت ندارد. در بازی با فولاد هم ما تیم برتر بودیم از هر جهت، اما متأسفانه به نتیجه مطلوب نرسیدیم، کما اینکه نمی‌خواهیم مشکلات تیم‌مان را پنهان کنیم، ولی شما ببینید چهار پنج مسابقه داوری به شدت تأثیرگذار بوده است از جمله بازی با فولاد.

وی ادامه داد: گل بازیکن حریف به درستی به ثمر نرسید و اصلا کرنری نشده بود که این تیم به ما گل زد، یک ضربه پنالتی برای ما گرفته نشد و به طور کلی داوری‌ها روی خوش به ما نشان نداده است. توی بازی‌های مختلفی مثل دیدار با ذوب آهن و استقلال  و فولاد اشتباهات داوری به ضرر ما بوده و ما از اشتباهات داوری ضربه خورده‌ایم.

کمالوند با اشاره به عملکرد موفق تیم نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر، بیان کرد: مهدی تارتار دوست خوب من است و تیمی خوب و باکیفیت روانه مسابقات کرده است و امیدوارم به جز بازی فردا در تمام مسابقات موفق باشند. مهدی تارتار از دوستان قدیمی من است که در تیم پارس جنوبی هم زحمت کشیده است.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه وی گفته بود نیم فصل از تیم جدا می‌شود گفت: فردا در نشست خبری بعد از مسابقه به صورت کامل در خصوص این موضوع صحبت خواهم کرد.

وی در پاسخ به سوالی که تیم نفت مسجد سلیمان تاکنون شکستی را تجربه نکرده به نظرتان فردا چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد؟ بیان کرد: تیم مهدی تارتار بسیار تیم خوبی است و مردم مسجد سلیمان نیز بسیار خون‌گرم و با فرهنگی هستند و چندین بار توفیق داشته‌ام که در آنجا حضور پیدا کنم و مردمی هستند که از تیم‌شان خوب حمایت می‌کنند.

کمالوند ادامه داد: مسجد سلیمان اولین شهری در ایران بوده که فوتبال در آن به صورت رسمی کلید خورده است و مردم جنوب عشق و علاقه‌شان به فوتبال خیلی زیاد است مثل مردم جم. یادمان باشد توی این شرایطی که قرار داریم اما تیمی مثل نساجی با ۲۰ هزار هوادار الان ۹ هفته است که نتوانسته پیروز شود و ذوب آهن و سایپا نیز به همین ترتیب به پیروزی نرسیده‌اند.

وی ابراز کرد: فوتبال همین است یک جاهایی مثل ذوب آهن با امکانات زیاد و شرایط خوب اما مقطعی از فصل به مشکل بربخورند و من امیدوارم با توجه به اینکه بازی خیلی خوبی تیم ما با فولاد بازی کرد امیدواریم در این بازی نیز بتوانیم جبران کنیم و نتیجه دل‌خواه را کسب کنیم.

سرمربی پارس جنوبی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه نیم فصل به ماشین سازی می‌رود تاکید کرد: چنین چیزی صحت ندارد و هیچ صحبتی نشده است. فردا به صورت کامل در نشست خبری بعد از بازی شفاف با هم دیگر صحبت خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: بازیکن محروم نداریم اما کاخا مصدوم است و باید عمل جراحی انجام بدهد. تیم نساجی ۹ هفته است که پیروزی نداشته اما تمام ورزشگاه پر از هوادار می‌شود و از تیم‌شان حمایت می‌کنند. تیم ما تیم بدی نیست و کیفیت فنی فوتبال خوبی داریم و یک مقدار بدشانس بوده‌ایم و تنها چیزی که ‌می‌تواند به ما کمک کند بعد از خدا حمایت هواداران‌مان است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها