• کد خبر:۱۰۳۱۷۴
سخنگوی وزارت ورزش و جوانان گفت: صبح دوشنبه پول در حساب سرمربی ایتالیایی استقلال ا علام وصول می‌شود.
به گزارش"دی اسپورت"، مازیار ناظمی در گفت‌وگو با شبکه سه درمورد اینکه پولی به حساب استراماچونی واریز نشده گفت: جمعه پول به حساب او واریز شده است و اکنون این پول مثل هلدینگ قرار دارد و اعلام وصول آن به استراماچونی دوشنبه صبح انجام خواهد  و او دوشنبه صبح می‌تواند  پول را در حسابش مشاهده کند خلف وعده‌ای از طرف ما انجام نشده است تمام مراحل با دقت و خوش حسابی انجام شده شاید یک سوء تفاهمی است. 

وی افزود: با توجه به علاقه‌ای که استراماچونی به تیم استقلال و هوادارانش داشت فکر نمی‌کردیم چنین بحثی در روز بازی استقلال مطرح شود. استقلال و فوتبال بزرگتر از همه هستند پولش هم پرداخت می‌شود و اعلام وصول بانک ایتالیایی هم دریافت کرده‌ایم و هیچ کلافی وجود ندارد. 

سخنگوی وزارت ورزش تصریح کرد:‌ استراماچونی باید ساعت 12 ظهر جمعه شماره حسابش را اعلام می‌کرد که این اتفاق تا ساعت 3 عصر روز جمعه رخ نداد  و در آن زمان ساعت کاری بانک‌ها تمام شده بود دوشنبه پول در حساب ایشان است. پول را به صورت نقدی از ترکیه با ایتالیا منتقل کردیم و در آنجا قرار بود شماره حساب جدیدی استراماچونی به ما بدهد که به جای ساعت 12 ظهر جمعه ساعت 3 ایشان این شماره حساب را فرستادند و ما پول را واریز کردیم. 

ناظمی در مورد احتمال مدیرعاملی فتح‌الله زاده در استقلال و حضور ایشان در وزارت ورزش گفت : بعد از پذیرش استعفای فتحی مدیرعامل استقلال گزینه‌های مختلف مطرح شدند. فتح‌الله زاده هم امروز به وزارت ورزش آمد اما باوزیر دیداری نداشتند و با بخش‌های دیگر صحبت کردند ابتدا باید هیات مدیره باشگاه استقلال ترمیم شود  که فتحی قطعا از هیات مدیره جدا می‌شود و امروز فتح‌اله زاده به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره به باشگاه اضافه شده است. هیات مدیره جدید مدیرعامل باشگاه را انتخاب و به وزیر معرفی می‌کند.

وی با اشاره به رابطه خوب وزیر با ورزشکاران گفت: امروز به همراه جناب سلطانی‌فر وزیر ورزش در اردوی استقلال حاضر شدیم و ووریا غفوری کاپیتان استقلال 40 دقیقه با وزیر ورزش صحبت کردند و دغدغه‌هایشان را با وزیر مطرح کردند. وزارت ورزش با دو تیم استقلال و پرسپولیس رابطه خوبی دارد و فاصله‌ای بین وزارت ورزش با ورزشکاران و قهرمانان نیست. 

 سخنگوی وزارت ورزش تاکید کرد: هواداران استقلال هم نگران نباشند، استقلال و پرسپولیس امروز هم نتایج خوبی در لیگ گرفتند و وزارت ورزش هیچ کوتاهی در پرداخت استراماچونی انجام نداده است شاید اگر 2-3 ساعت زودتر استراماچونی شماره حسابش را اعلام می‌کرد سوء تفاهمی هم که بوده برطرف می‌شد. صبح دوشنبه اعلام وصول پول در حساب استراماچونی قابل مشاهده است. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار