• کد خبر:۱۰۳۲۳۰
اختصاصی دی اسپورت؛

اعلام نحوه صعود و سقوط در مرحله نهایی لیگ سه

کمیته مسابقات سازمان لیگ نحوه صعود و سقوط تیم ها در مرحله نهایی لیگ دسته سوم باشگاه های کشور را اعلام کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ امیرحسین فراهانی مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم باشگاه های کشور در گفتگو با خبرنگار سایت دی اسپورت نحوه صعود و سقوط تیم ها در مرحله نهایی لیگ سه را تشریح کرد.

فراهانی بیان داشت : در مرحله نهایی لیگ دسته سوم ۴ تیم صعود کننده به لیگ دسته دوم خواهیم داشت که ۳ تیم به صورت مستقیم که شامل تیم های اول هر گروه می شوند به رقابت های لیگ دسته دوم فصل آینده صعود خواهند کرد و تیم چهارم نیز از مرحله پلی آف به این رقابت ها راه خواهد یافت‌.

وی افزود : در مرحله پلی آف تیم های دوم به همراه بهترین تیم سوم جداول سه گانه در دو مرحله به رقابت خواهند پرداخت که در مرحله اول دو بازی پلی آف برگزار می شود که برندگان دو بازی پلی آف اول به مرحله نهایی پلی آف صعود کرده و پس از رقابت در این مرحله در نهایت تیم برنده مرحله پلی آف نهایی به همراه ۳ تیمی که مستقیم صعود کرده اند در لیگ ۲ فصل آینده حضور خواهند داشت.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ سه در تشریح نحوه سقوط تیم ها نیز گفت : در این مرحله از مسابقات ضعیف ترین تیم هفتم جداول سه گانه از لحاظ امتیاز به همراه تیم های هشتم ، نهم و دهم به رقابت های مرحله اول سقوط خواهند کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار