• کد خبر:۱۰۳۳۴۵
اختصاصی دی اسپورت از هفته دهم لیگ برتر بانوان کشور
  • ۱۲:۲۹
  • ۲۹/آذر/۱۳۹۸

چشنواره گل وچان در دیار حافظ و قفل دروازه بمی ها در خانه باز شد

هفته دهم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد.
چشنواره گل وچان در دیار حافظ و قفل دروازه بمی ها در خانه باز شد

به "گزارش دی اسپورت " ، هفته دهم لیگ برتر بانوان کشور با برتری تیمهای وچان کردستان ، شهرداری بم ، ملوان بندر انزلی ، همیاری آذربایجان غربی و ذوب آهن اصفهان پیگیری شد.

در حساسترین دیدار هفته و در ورزشگاه فجر شهر بم تیم شهرداری این شهر در جدال نفسگیر مقابل سپاهان به برتری 3 بر 1 دست یافت که در این دیدار زهرا قنبری ، مونا حمودی و سمیه اسدیان برای میزبان و شقایق روزبهان برای زرد پوشان اصفهانی گلزنی کردند.

از نکات قابل توجه این دیدار باز شدن دروازه شهرداری بم برای اولین بار در لیگ امسال بود که رکوردگل نخوردن آنها شکسته شد تا این رکورد در دست وچان کردستان باقی بماند.

در دیگر دیدار حساس امروز تیم وچان کردستان در ورشگاه دستغیب شیراز جشنواره گل به راه انداخت و با 7 گل آذرخش زاگرس فارس را در هم کوبید که در این دیدار سمیه خرمی دو گل ، فروغ موری ، زهره جلالی ،  فاطمه اردستانی ، فاطمه شبان و فاطمه امیری دیگر گلهای وچان را به ثمر رساندند.

در کرج ملوان دست به کار بزرگی زد و موفق شد با نتیجه 2 بر 1 هیات البرز را شکست دهد که در این دیدار افسانه اقبال ستاره تیمش بود و هر دو گل را وارد دروازه میزبان کرد.

در ورزشگاه عدالت ایلام نبرد حساس تیمهای پالایش گاز و شهرداری سیرجان برنده نداشت تا دو تیم به تساوی 1 بر1 رضایت دهند.

در اصفهان ذوبی ها در ادامه روند خوب خود این بار موفق شدند با نتیجه 3 بر 1 آویسا خوزستان را شکست دهند که در این دیدار فرزانه نصر ، پرناز مقرب و ستاره عبداللهی گلزنان ذوبی ها بودند.

در آخرین دیدار هفته دهم تیم همیاری در ارومیه موفق شد با نتیجه 2 بر 1 و با دو گل هدیه حسن زاده از سد تیم قعر نشین سینابوشهر عبور کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار