• کد خبر:۱۰۳۸۹۶
اختصاصی دی اسپورت از هفته دوازدهم لیگ برتر بانوان کشور
  • ۱۲:۳۵
  • ۲۰/دی/۱۳۹۸

بازی بزرگ هفته را وچان برد/ بم ملوان را شش تایی کرد/ جشنواره گل در سیرجان

هفته دوازدهم لیگ برتر بانوان کشور امروز با برگزاری 5 دیدار برگزار شد و یک دیدار نیز لغو شد.
بازی بزرگ هفته را وچان برد/ بم ملوان را شش تایی کرد/ جشنواره گل در سیرجان

به " گزارش دی اسپورت" ، هفته دوازدهم لیگ برتر بانوان کشور با برتری تیمهای مدعی شهرداری بم ، وچان کردستان و جشنواره گل شهرداری سیرجان به پایان رسید.

در حساسترین دیدار هفته تیم فوتبال وچان کردستان در خانه موفق شد سپاهان اصفهان تیم رده سومی جدول را با دو گل شکست دهد که در این دیدار الهام فرهمند و سمیه خرمی برای شاگردان شهبازی گلزنی کردند.


شهرداری بم در زمین باتلاقی بندر انزلی ملوان را شش تایی کرد تا روند شکست ناپذیری این تیم همچنان ادامه داشته باشد و دوازدهمین برد پیاپی خود را جشن بگیرد.

در این دیدار زهرا قنبری ستاره تیمش بود و 4 گل به ثمر رساند و منا حمودی و فاطمه گرایلی دیگر گلهای بمی ها را به ثمر رساندند.


در سیرجان تیم فوتبال شهرداری این شهر جشنواره گل به راه انداخت و با 9 گل تیم بحران زده همیاری آذربایجان غربی را شکست داد که در این دیدار هستی فروزنده 4 بار، زهرا علیزاده 3 بار و افسانه چترنور 2 بار گلزنان شهرداری چی ها بودند.


در اهواز تیم فوتبال هیات البرز در اولین حضور مریم ایراندوست موفق شد با دو گل آویسا انتهای جدولی را شکست دهد که در این دیدار پرناز حسینعلی زاد مهاجم جدید این تیم و سارا قمی از روی نقطه پنالتی گلزنان تیم البرز بودند.

فروزان سلیمانی نیز در اولین تجربه مربیگری خود در لیگ امسال روی نیمکت آویسا خوزستان بود.


در اصفهان نیز ذوب آهن پس از رفتن فرزانه نصر و آمدن مژگان مدایم زاده با 3 گل مغلوب تیم پالایش گاز ایلام شد که در این دیدار کوثر عنبری ، زهرا حاتم نژاد و زهره عینی گلزنان تیم ایلامی بودند.


و در آخرین دیدار امروز بازی دو تیم سینا بوشهر و آذرخش شیراز به دلیل مهیا نبودن شرایط زمین لغو و به زمان دیگری موکول شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار