• کد خبر:۱۰۳۹۷۶
سرمربی آرمان گهرسیرجان از عملکرد بازیکنان جدید جذب شده این تیم ابراز رضایت کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ قاسم شهبا پس از دیدار و برتری تیمش مقابل ملوان بندرانزلی در جمع خبرنگاران اظهار داشت : ابتدا شهادت سردار رشید امت اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به مردم شریف ایران و علی الخصوص کرمان تسلیت و تبریک عرض می کنم اما در مورد بازی باید بگویم بازی سختی بود و ما با توجه به بازی رفت که در آن بازی در آخرین دقایق، پیروزی آرمان‌گهر با تساوی عوض شد سعی کردیم بیشتر از نظر روحی و روانی روی بازیکنان کار کنیم‌. ما می‌دانستیم ملوان برای کسب امتیاز به سیرجان آمده اما توانستیم تا دقیقه ۳۵ و با ارائه یک بازی خوب، نتیجه را به نفع خودمان رقم بزنیم اما در ۱۰ دقیقه انتهای نیمه اول بازیکنان ما نتوانستند توانایی خودشان را نشان دهند.

شهبا ادامه داد: ما نیمه دوم را نیز خوب شروع کردیم اما حریف بازی مستقیم را در دستور کار قرار داد و تا حدی موفق شد اما خدا را شکر می‌کنم که در نهایت توانستیم هر سه امتیاز بازی را بگیریم.

سرمربی آرمان‌گهر در مورد اعتراض سرمربی ملوان به داوری و به خصوص دو مورد مشکوک به پنالتی گفت: من وارد بحث داوری نمی‌شوم. ما خودمان معتقدیم داور باید در مواردی آوانتاژ می‌داد اما در مورد این موضوعات کارشناسان باید نظر بدهند. با این وجود نظر تیم ملوان برای من محترم است.

شهبا در پایان نشست ضمن ابراز نظر مثبت در مورد کیفیت بازی بازیکنان جذب شده در نیم‌فصل گفت: راضی هستم اما تا هماهنگی کامل زمان می‌برد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها