• کد خبر:۱۰۳۹۸۰
سرمربی استقلال خوزستان گفت : معتقدم برای بردن تیم های قدرتمند حق ندارید حتی یک لحظه از بازی را از دست بدهید در غیر این صورت جریمه می شوید که امروز این اتفاق برای ما افتاد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان پس از شکست تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: حاکم مطلق میدان بودیم اما روی یک اشتباه گل خورده و بازی را واگذار کردیم.

بختیاری زاده ادامخ داد: فوتبال چند بخش است که بخش اصلی آن گل زدن و برنده شدن است که ما هفته قبل توانستیم این کار را به خوبی انجام دهیم ولی متاسفانه در این بازی نتوانستیم از موقعیت‌های خود نهایت استفاده را ببریم.

سرمربی استقلال خوزستان افزود: ما بازی را به طور کامل در اختیار داشتیم و تنها یک لحظه روی غفلت بازیکنانمان گل دریافت کردیم. معتقدم برای بردن تیم های قدرتمند حق ندارید حتی یک لحظه از بازی را از دست بدهید در غیر این صورت جریمه می شوید که امروز این اتفاق برای ما افتاد.

وی گفت: از بازیکنان تیمم راضی هستم، تلاش آنها فوق العاده بود ولی باید یاد بگیریم با آرامش و تمرکز بیشتر کار را دنبال کنیم و موقعیتی به حریف ندهیم. مسئولیت این باخت را برعهده می گیرم و سعی می‌کنیم بازی بعد جبران کنیم.

ایشان با بیان اینکه بازیکنان تازه وارد تیمش بسیار خوب ظاهر شدند ادامه داد:ما تیم خوبی داریم ولی انتظار دارم نتایج خوب ما تداوم داشته باشد. متاسفانه بازیکنان ما در خواب برد بازی با بادران بودند در حالی که آن مسابقه دیگر تمام شده و باید به فکر بازی آینده باشیم.

بختیاری زاده گفت: تلاش می‌کنیم در طول هفته نقاط ضعف خود را برطرف کنیم و روی نقاط قوت خود بیشتر کار کنیم. فکر می کنم داوری خوب بوده و تاثیری روی نتیجه بازی نداشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها