• کد خبر:۱۰۳۹۸۱
سرمربی مس رفسنجان گفت : می دانستیم بازی سختی مقابل استقلال خوزستان داریم از این رو ریسک نکردیم و با قدرت برابر این تیم ظاهر شدیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محمد ربیعی سرمربی تیم مس رفسنجان پس از برتری تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: بازی بسیار سنگین و سختی برای هر ۲ تیم بود. معتقدم استقلال خوزستان یکی از بهترین تیم هایی است که تاکنون من دیدم. تغییرات بسیار خوبی در این تیم صورت گرفته و من به آقای بختیاری زاده تبریک می گویم.

ربیعی با بیان اینکه می دانستیم که بازی سختی مقابل استقلال خوزستان خواهیم داشت گفت:  تیم حریف هفته گذشته توانسته بود بادران را در تهران شکست دهد و از این بابت ریسک نکردیم و با قدرت ظاهر شدیم.

وی با بیان اینکه زمین ورزشگاه تختی اهواز شرایط نامساعدی داشت و هموار نبود ادامه داد: با اینکه تیم ما در مالکیت و چرخش توپ تاکنون بسیار خوب عمل کرده اما تیم استقلال امروز از ما بهتر بود.

وی گفت: روی ضد حملات برنامه ریزی کرده بودیم و اگر از موقعیت‌های خود استفاده می کردیم می‌توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم اما در کل از عملکرد تیمم راضی هستم.

سرمربی مس رفسنجان افزود: ما نسبت به تیم های دیگر یک روز کمتر استراحت کرده بودیم و فاصله ۲ دیدار ما تنها چهار روز بود. برای این بازی ابتدا از رفسنجان به تهران رفتیم و از آنجا به اهواز سفر کردیم لذا نتوانستیم آنطور که باید تمرین کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها