• کد خبر:۱۰۴۰۸۹
در گفتگویی اختصاصی با دی اسپورت
  • ۱۸:۳۰
  • ۲۶/دی/۱۳۹۸

آراسته نژاد: در بهترین شرایط ممکن هستیم

ایناس آراسته نژاد گفت: با تصمیمات و اتفاقات اخیر در بهترن شرایط ممکن قرارداریم.
آراسته نژاد: در بهترین شرایط ممکن هستیم

به " گزارش دی اسپورت" ، تیم فوتبال پالایش گاز ایلام در حساسترین دیدار هفته سیزدهم فردا در ورزشگاه عدالت این شهر میزبان وچان کردستان خواهد بود.

ایناس آراسته نژاد ضمن ابراز رضایت از روند آماده سازی تیمش در این خصوص به خبرنگار دی اسپورت گفت: با تمرینات خوب و منظمی که در هفته اخیر انجام دادیم در شرایط خوب تیمی قرار داریم.

سرمربی پالایش گاز ایلام با بیان اینکه بازی سختی خواهیم داشت اذعان داشت: وچان کردستان از تیم های مدعی قهرمانی لیگ امسال محسوب می شود ولی با شناختی که از این تیم و آنالیزی که داشته ایم نقاط ضعف و قوت این تیم را شناسایی کرده ایم و با تمام توان به میدان خواهیم رفت.

وی تصریح کرد: اگر در بازی فردا شرایط جوی خوبی حکمفرما باشد قطعاً می توانیم برنامه های تاکتیکی تیم را به خوبی پیاده کنیم و نتیجه لازم را کسب کنیم.

آراسته نژاد در خصوص برنامه های تیمش در فصل نقل و انتقالات هم اظهار داشت: با توجه به شرایط مالی باشگاه نتوانستیم بازیکنی جذب کنیم ولی با صلاحدید مدیران باشگاه یک بازیکن از جمع ما جدا شد.

وی در ادامه اضافه کرد: در حال حاضر تیم در بهترین شرایط ممکن قرار دارد و با آرامشی که در تیم است امیدواریم بهترین نمایش ممکن را در دیدار فردا داشته باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار