• کد خبر:۱۰۴۱۰۱
سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی فدراسیون ما استراحت کمتری کردیم و خوب بدن‌سازی انجام ندادیم و این عدالت در مورد شاهین اجرا نشد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، میشو کریستیچوویچ ظهر امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل شهر خودرو در خصوص دیدار فردا برابر شهر خودرو اظهار داشت: شهر خودرو تیم بسیار خوبی است و در بالای جدول قرار دارد گرچه مربی این تیم تغییر کرده ولی نمایش خوبی دارند. ما درخانه‌بازی داریم و قطعاً برای برد به میدان خواهیم رفت.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر ضمن گلایه شدید از برنامه‌ریزی فدراسیون عدم زمان کافی برای استراحت هم اذعان داشت: تصمیمی که فدراسیون علیه شاهین گرفت ما را ناامید کرد و این شرایط برابری با سایر تیم‌ها نیست. ما زمان کافی را برای بازی‌های دوستانه نداشتیم و فقط 6 بازیکن به ما اضافه شدند گرچه این بازیکنان را نیز کامل در اختیار نداشتیم.

وی در خصوص استفاده از بازیکنان جدید در دیدار فردا گفت: امیدوارم بتوانیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم، گرچه آی تی سی مشکل پور آماده نشده ولی تلاش می‌کنیم از آن‌ها استفاده کنیم گرچه بازیکنان مصدوم هم داریم .

سرمربی شاهین تصریح کرد: چیزی که مهم است بازیکنان خوب در اختیار تیم‌ها هستند و مشکل پور از ویتنام برگشته است. برخی بازیکنان نیز اجازه خروج دادیم ولی با بازیکنان جدید یک تیم بهتر خواهیم بود گرچه می‌توانم سه سهمیه فیفا نیز جذب کنیم . نظر من این است که باید یک دروازه بان و مهاجم نیز اضافه کنیم. مابقی که جذب کردیم بازیکنان خیلی خوبی هستند و امیدواریم از نیم‌فصل اول بهتر باشیم ولی زمان برای ما مهم‌ترین نکته است.

وی در خصوص بازیکنان غایب دیدار فردا هم اظهار داشت: گادرانی را به دلیل کارت قرمز در بازی با سپاهان در اختیار نداریم و مصطفی احمدی نیز به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و در هفته‌های اخیر نوروزی فر، و صارمی نتوانستند به ما اضافه شوند ولی ازنظر سلامتی آماده هستند و بعد از بازی با پدیده 15 روز فرصت داریم بدن‌سازی انجام دهیم.

کریستیچوویچ در خصوص ماندن شاهین در لیگ برتر هم بیان داشت: با مشکلاتی بسیار زیادی روبرو هستیم و ماندن شاهین فقط بستگی به من ندارد و بازیکنان، مدیران باشگاه و هواداران دخیل هستند ولی تمام دانش و توانایی‌ام را در اختیار تیم قرار خواهم داد تا این تیم بماند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار