• کد خبر:۱۰۴۱۴۵
در ادامه هفته بیستم لیگ دسته اول روز یکشنبه دو تیم اول و دوم جدول بازی‌های حساسی مقابل حریفان خواهند داشت و شاهد یک دربی در استان گیلان هم هستیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، روز یکشنبه 8 دیدار دیگر لیگ دسته اول برگزار می‌شود. مس رفسنجان صدرنشین 39 امتیازی که فقط گل ریحان را پشت سر خود می بیند، این هفته هم کار سختی ندارد و باید مقابل قشقایی شیراز رده سیزدهمی به میدان برود. بعید است شیرازی‌ها بتوانند در این مسابقه امتیازی به دست بیاورند هرچند سایر تیم‌های بالانشین جدول امیدوارند چنین اتفاقی رقم بخورد تا فاصله‌شان با مس رفسنجان زیاد نشود.

گل ریحان البرز هم با 37 امتیاز در رده دوم جدول به مصاف تیم سرخپوشان پاکدشت در رده دهم جدول می‌رود. شاگردان محمد نصرتی برای اینکه از کورس صدرنشینی عقب نمانند و فاصله‌ بیشتری با مس پیدا نکند با تمام توان به میدان خواهند رفت و به دنبال برد هستند اما بعید است سرخپوشان پاکدشت چنین انگیزه‌ای را داشته باشند.

نود ارومیه هم میزبان تیم آلومینیوم اراک است. رسول خطیبی با جو فوتبال ارومیه غریبه نیست و تلاش می کند که از این تیم دونده و سختکوش امتیاز بگیرد. آلومینیوم اراک با حضور رسول شرایط بهتری پیدا کرده اما امتیاز گرفتن از نود ارومیه کار هر تیمی نیست.

فجرسپاسی هم بعد از شکست‌های دور از انتظاری که داشت تا رده چهارم جدول سقوط کرد و اکنون به مصاف تیم استقلال خوزستان خواهد رفت. آبی پوشان اهوازی از بحران فاصله گرفته اند و شرایط شان بهتر شده است. فجر هم دوست ندارد سومین شکست متوالی این فصل خود را متحمل شود و با تمام توان برای برد در خانه بازی خواهد کرد.

خوشه طلایی ساوه هم به مصاف شهرداری تبریزی می رود که هفته گذشته توانست فجرسپاسی را شکست بدهد. بنابراین خوشه طلایی به خوبی آگاه است که نمی تواند خود را برنده مسابقه بداند و از پیش برنده نیست. شاید شگفتی سازی شهرداری ادامه داشته باشد.

مس کرمان هم به مصاف آرمان گهر می رود این مسابقه تاثیر زیادی برای تیم های مدعی نخواهد داشت البته مس پتانسیل خوبی برای رسیدن به جمع مدعیان صعود دارد ولی هفته گذشته مقابل رایکا بابل شکست خورد. رایکا این هفته به مصاف تیم بادران می رود و این بازی به هیچ عنوان برای تیم تهرانی راحت نیست.

دربی گیلان هم یکی از هیجان انگیز ترین و حساس ترین مسابقات این هفته است. داماش گیلانیان میزبان تیم ملوان است. هر دو تیم هفته گذشته شکست خورده اند و برای جبران بازی خواهند کرد. البته ملوان در رده شانزدهم جدول است و خطر سقوط به لیگ دسته دو این تیم را تهدید می کند اما داماش گیلانیان رده نهمی دغدغه ای ندارد. تقابل این دو تیم گیلانی همیشه جذاب خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار