• کد خبر:۱۰۴۱۴۸
مریم جهانجاتی: با اخراج دو بازیکنمان مقابل البرز نتوانستیم اهداف تاکتیکی مورد نظر را پیاده کنیم ولی در آینده با شناختی که از بازیکنانم دارم این روند را ادامه خواهیم داد.

جهانجاتی: اخراجی ها مانع اجرای تاکتیک تیمی شدند/ روند خوبمان را ادامه خواهیم داد

به " گزارش دی اسپورت"، مریم جهانجاتی سرمربی تیم فوتبال شهرداری سیرجان پس از برد 2 بر 1 تیمش مقابل هیات البرز در گفتگویی اختصاصی با دی اسپورت در خصوص شرایط بازی گفت: بازی با شرایط بد جوی آغاز شد و با توجه با عادت نداشتن به آب و هوای برفی ما غافلگیر شدیم و یک گل زود هنگام دریافت کردیم.


وی تصریح کرد: ما فیلم بازی دور رفت مقابل این تیم را آنالیز کرده بودیم و توانستیم خیلی زود به شرایط بازی مسلط شویم و با هنرنمایی چترنور و علیزاده دو گل به ثمر برسانیم و به بازی برگردیم.


سرمربی شهرداری سیرجان که از اخراج دو بازیکن تیمش ناراحت بود اظهار داشت: ما قبل از به ثمر رساندن گل دوم بازی ساناز آباذرنژاد مدافع تیم را به دلیل اخراج از دست دادیم و در شرایطی ده نفره گل برتری را به ثمر رساندیم و در ادامه نیز یکی دیگر از بازیکنان ما اخراج شد که همین امر باعث عدم اجرای برنامه های تاکتیکی ما شد.


وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه برنامه ای برای مهار سارا قمی داشتید اذعان کرد: سارا مهاجم بسیار فرصت طلب و با تجربه ای است و در یک صحنه بازیکنان ما در ابتدای شروع بازی از وی غافلگیر شدند و گل اول را خوردیم ولی پس از آن به خوبی توسط مدافعان مهار شد.


مریم جهانجاتی در خصوص روند نزولی تیمش درمقطعی از نیم فصل اول هم بیان داشت: یکی از دلایل این امر آسیب دیدگی افسانه چترنور مهاجم آماده تیم ما بود که ما را از هفته سوم تا ششم دچار مشکل کرد.


وی در ادامه افزود: متاسفانه در لیگ امسال گلهای غیر منتظره ای دریافت کردیم که شاید هیچ وقت در تاریخ فوتبال بانوان تکرار نشود. ما مقابل بم بازی را با یک ضربه پنالتی واگذار کردیم و مقابل کردستان با یک ضربه مستقیم کرنر سه امتیاز را واگذار کردیم.


سرمربی تیم فوتبال شهرداری سیرجان ضمن ابراز امیدواری از روند تیمش در نیم فصل دوم اظهار داشت: تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا اتفاقات نیم فصل اول تکرار نشود تا از جمع مدعیان دور نشویم و با توجه به شناخت خوبی که از بازیکنان تیم دارم این مهم دور از دسترس نیست.


گفتگو: محمد زائری


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار