• کد خبر:۱۰۴۱۵۹
سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان معتقد است بازیکنان این تیم با اختلاف سه گل می‌توانستند ملوان را شکست داده و وقت‌کشی بازیکنان ملوان روند بازی را مختل کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مازیار ربیعی‌فر در پایان دیدار داماش مقابل ملوان در جمع خبرنگاران با اشاره به تلاش وافر بازیکنان لاجوردی‌پوش اظهار کرد: داماش گیلان در طول ۹۰ دقیقه بازی سزاوارانه‌ای از خود به نمایش گذاشته و مستحق پیروزی مقابل ملوان بودیم.

وی با بیان اینکه موقعیت سوزی داماشی‌ها مانع پیروزی پرگل این تیم مقابل ملوان شد، گفت: ملوان در دیدار مقابل داماش حرفی برای گفتن نداشته و موقعیتی روی دروازه تیممان خلق نکرد، در نیمه نخست می‌توانستیم با سه گل زمین مسابقه را ترک کنیم و بازی هجومی‌مان را در نیمه دوم نیز ادامه دادیم.

سرمربی تیم فوتبال داماش با اشاره به وقت‌کشی ملوانان در دربی گیلان افزود: آقای احمدزاده استاد بنده است ولی از تیم تحت هدایت وی انتظار وقت‌کشی نداشتیم، ملوان به نتیجه مساوی راضی بوده و در نیمه دوم بازیکنان این تیم وقت بازی را به طرق مختلف نظیر تمارض به مصدومیت تلف کردند؛ بازیکنان این تیم اغلب خود را روی زمین انداخته و روند بازی را مختل می‌کردند.

ربیعی‌فر حمایت هواداران داماش از این تیم را عالی توصیف کرد و گفت: هواداران داماشی در طول ۹۰ دقیقه زیر بارش شدید رحمت الهی به تشویق تیم خود پرداخته و میزبانی بی‌نقصی از خود ارائه کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار