• کد خبر:۱۰۴۱۷۶
بادران تهران یک- رایکا بابل یک؛
  • ۱۷:۲۲
  • ۳۰/دی/۱۳۹۸

فرصت‌سوزی بادران مقابل بابلی‌ها

بادران نتوانست شرایط خود را برابر تیم پایین جدولی رایکا بهتر کند و به تساوی یک بر یک رضایت داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، سه مسابقه باقی مانده از هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال ایران از ساعت ۱۴ امروز دوشنبه برگزار شد که طی آن، تیم بادران تهران در ورزشگاه غدیر میزبان تیم رایکا بابل بود.

محمدعلی نعمتی، مصطفی ناییج‌پور، پویا اسدی، حمیدرضا علی‌عسگر، داود رجبی، امیر میربزرگی، حسین کریمی، ایمان غلامی، محمد رحمتی، مهدی نیایش‌پور و کریم اسلامی ۱۱ بازیکنی بودند که در ترکیب ابتدایی تیم بادران تهران مقابل رایکا حضور داشتند.

علی نظرمحمدی نیز تیم رایکا را با ترکیب سعید ابراهیم‌پور، جواد شفیعی، رضا نبی‌زاده، میلاد باقری، محسن آقایی، امین رضایی، سعید حیدری، امیرحسین یحیی‌زاده، کریم احمدی، مهدی ایزدی، محمدجواد محمدی مقابل بادران به زمین فرستاد.

بادران که در صورت پیروزی مقابل رایکا می‌توانست در امتیاز ۳۱ با تیم آلومینیوم اراک برابر شود و تا حدودی شرایط خود را بهبود ببخشد، به تساوی یک بر یک خانگی مقابل رایکا رده هفدهمی رضایت داد تا ۲۹ امتیازی شود و با صعود یک پله‌ای در جایگاه هشتم جدول قرار بگیرد.

ابتدا امیرحسین یحیی‌زاده برای رایکا بابل موفق به گلزنی شد، اما در ادامه محمد رحمتی توانست بادران را از شکست نجات دهد و گل تساوی را به ثمر رساند.

البته این تساوی برای رایکا تا حدود زیادی ارزشمند بود چراکه با وجود عدم تغییر جایگاه هفدهمی آنها، امتیازشان را با استقلال خوزستان به ۳، سپیدرود رشت ۲ و با ملوان به یک امتیاز کاهش داد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار