• کد خبر:۱۰۴۱۷۷
هر روز منتظر یک خبر بد هستیم؛
  • ۱۹:۵۲
  • ۳۰/دی/۱۳۹۸

عنایتی: نشان دادم که داد زدن بلد هستم

سرخپوشان پاکدشت در یک بازی حساس و جالب از رقابت های لیگ دسته یک با گل ریحان به مساوی بدون گل رسید.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ بازی تیم های سرخپوشان دیدار همبازیان قدیمی تیم ملی روی نیمکت دو تیم هم بود اما رضا عنایتی و محمدنصرتی در این مسابقه در یک صحنه کنار زمین با هم درگیر شده و داور هر دو را اخراج کرد. عنایتی بعد از بازی گفت:" خدراشکر با توجه به به فشارهایی که در داخل و خارج از زمین بود موقعیتی به حریف ندادیم و چند موقعیت را نزدیم. درمورد داوری نمی خواهم صحبت کنم چون با داور کاری نمی توانیم بکنیم. این بازی سوم است که از نظر داوری شرایط خوبی نداریم و خواهشم این است که داوران واقعا قضاوت کنند.

او افزود: تبریک می گویم به تیم خودم که با وجود فشارهای داخلی و خارجی بازی خوبی انجام دادند و از امروز آماده می شوند برای موفقیت در بازی های آینده.

عنایتی درباره درگیری اش با محمدنصرتی گفت: درگیری نبود اما  قرار نیست با هوچی گری و داد و فریاد بخواهیم تیم را به لیگ برتر ببریم.  اگر قرار باشد سرو صدا و هجوم باشد من خودم بهتر از همه بلد هستم و یک چشمه هم آمدم که همه بدانند ما هم بلدیم .باید بگذاریم نتایج در زمین مشخص شود." او اضافه کرد:  آن صحنه نشان داد ما هم بلدیم داد بزنیم . من در دوران بازی ام هم  دادزن خوبی بودم .  الان هم بلد هستم کنار زمین موقعی که حقم می خواهد ضایع شود داد بزنم.

او همچنین گفت:"ما نماینده تیمی هستیم که شخصی اداره می شود و نمی توانیم  مظلوم بایستیم که هر کاری می خواهند بکنند. ما هم از حق تیممان دفاع می کنیم.

عنایتی در ادامه گفت: یادم رفت تشکر کنم از مسئولان زمین دمشان گرم باور نمی کردم با وجود برف سنگین که آمده بود شرایط کار اینگونه شود."

سرمربی سرخپوشان و بازیکن سابق استقلال در ارتباط با مساله سلب میزبانی از تیم های ایرانی در آسیا گفت:" این اتفاق  به نفع فوتبال ما نمی تواند باشد. باید یک کاری  را انجام بدهیم تا آنچه به نفع فوتبالمان است اتفاق بیفتد و از آن طرف نباید به سادگی زیربار صحبت هایی برویم که حقمان ضایع شود. مسئولان بلندپایه باید تصمیم اساسی بگیرند . من به شخصه واقعا چنین تجربه ای را نداشتم.  روزهای عجیبی است  و هر روز و هر ساعت اتفاقی می افتد؛ ما هرروز منتظر خبر بد هستیم امیدوارم روزهای خوب هم فرا برسد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار