• کد خبر:۱۰۴۱۸۱
نیاز مبرمی به سه امتیاز این بازی داشتیم؛
  • ۲۰:۵۳
  • ۳۰/دی/۱۳۹۸

پاشازاده: تیمم از لحاظ فنی سرتر از حریفان است

سرمربی شهرداری ماهشهر کیفیت فنی تیمش را بهتر و بالاتر نسبت به کیفیت فنی سایر تیم ها می داند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مهدی پاشازاده در کنفرانس خبری پس از پیروزی تیمش مقابل مس شهر بابک در هفته پانزدهم لیگ دسته دوم در جمع خبرنگاران اظهار کرد : بازی سختی را توانستیم ببریم. با احترام به تمام مربیان، کار وحید رضایی را در لیگ دو خیلی قبول دارم و می‌دانستم کار سختی را در پیش داریم.

پاشازاده ادامه داد : در مسابقات مان بیشتر مشکلات روحی و روانی است که ما را اذیت می کند و گرنه تیم از لحاظ فنی سرتر از حریفان است. همانطور که مشاهده کردید امروز یک پنالتی از دست دادیم و چند موقعیت خیلی خوب را با بدشانسی خراب کردیم. 

سرمربی شهرداری ماهشهر افزود : مشکلات روحی و روانی که گریبانگیر تیم ماست هم علت دارد که اگر نیاز باشد در آینده دلایل آنرا اعلام می‌کنم. در مجموع بازی جذابی بود و امروز با تمام تلاشی که به خرج دادیم توانستیم سه امتیاز بازی را که به شدت به آن نیاز داشتیم بدست بیاوریم.

وی بیان داشت : نیاز مبرم به این سه امتیاز داشتیم که امروز موفق شدیم با کمک و حمایت طرفداران واقعی تیم به این مهم دست یابیم.

پاشازاده ادامه داد : علارغم اینکه پنالتی از دست دادیم توانستیم به بازی برگردیم و با تغییراتی که در نیمه دوم دادیم خدا را شکر توانستیم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم و امیدوارم که این روند را ادامه دهیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار