• کد خبر:۱۰۴۲۳۴
مالک باشگاه میلادمهر تهران وضعیت این تیم را در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور بحرانی دانست.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ دکتر علیرضا سالم مداح ، قائم مقام و سهامدار اصلی باشگاه میلادمهر تهران در گفتگو با خبرنگار وب سایت دی اسپورت در خصوص وضعیت بحرانی تیم اظهار داشت : با اینکه به عنوان سهامدار اصلی و قائم مقام باشگاه محسوب می شوم اما از اتفاقاتی در این باشگاه در فصل جاری رخ داده است به لطف برادر کوچک ترم باخبر نیستم.

سالم افزود : ۸۰ درصد سهام باشگاه به نام من است و بر اساس قوانین ثبت شرکت ها باید از تمام اتفاقاتی که در باشگاه رخ می دهد مطلع باشم.

سهامدار اصلی باشگاه میلادمهر بیان داشت : همانطور که گفتم قانونا باید از اتفاقات در باشگاه باخبر باشم اما برادرم من را از اتفاقاتی که در تیم در حال رخ دادن است مطلع نمی کند.

ایشان ادامه داد : بارها از طریق افرادی که در باشگاه فعالیت دارند به او پیغام داده ام تا جلسه ای را با من برگزار کند اما حاضر به برگزاری جلسه با من نیست حتی در اقدامی عجیب چند ماه است که به تماس های من نیز پاسخ نمی دهد.

وی در پایان گفت : به بردارم هشدار می دهم و اعلام می کنم که هر گونه مشکلی چه مالی و چه غیر مالی در تیم ایجاد شود متوجه ایشان و افرادی خواهد بود که در جلسات با یکدیگر تصمیم گیری می کنند‌.

سالم افزود : در صورتی که توجه ای به هشدار بنده نشود و جلسه ای را با من برگزار نکنند در گام دوم اقدامات قانونی را انجام خواهم داد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار