• کد خبر:۱۰۴۲۴۲
اختصاصی دی اسپورت
  • ۱۳:۰۶
  • ۰۴/بهمن/۱۳۹۸

برد راحت مدعیان در ایستگاه چهاردهم

هفته چهاردهم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری شش دیداردر شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد.
برد راحت مدعیان در ایستگاه چهاردهم

به " گزارش دی اسپورت"، هفته چهاردهم لیگ برتر بانوان کشور با برتری تیم های مدعی شهرداری بم، وچان کردستان، و سپاهان اصفهان پیگیری شد.

در اهواز تیم فوتبال شهرداری بم صدرنشین رقابت ها در بازی پرگل با نتیجه 6 بر 1 آویسا خوزستان را شکست داد که در این دیدار زهرا قنبری هت تریک کرد و نرگس کوهستانی، بهناز طاهر خانی و مونا حمودی دیگر گلزنان این تیم بودند.

در بندر انزلی وچان موفق شد با نتیجه 4 بر صفر ملوان را شکست دهد که در این دیدار مرضیه نیکخواه، سمیه خرمی، فروغ موری و فاطمه مخدومی گلزنان تیم کردستانی بودند.

در بوشهر سپاهان که نیمه اول نتوانست دروازه سینا قعرجدولی را باز کند در نیمه دوم 5 بار موفق به باز کردن دروازه میزبان خود شد که در این دیدار شقایق روزبهان و نگین زندی هر کدام دو بار و رقیه شهبازی دیگر گل زردپوشان را به ثمر رساند.

در سیرجان شهرداری این شهر در ادامه روند خوب خود موفق شد با 7 گل آذرخش زاگرس شیراز را شکست دهد که برای شهرداری چی ها زهرا علیزاده و افسانه چترنور هت تریک کردند و هستی فروزنده نیز یک گل به ثمر رساند.

تیم فوتبال پالایش گاز ایلام نیز که به ارومیه سفر کرده بود در سرمای وحشتناک این شهر با با 4 گل حریف خود را شکست داد که در این دیدار کوثر عنبری و زهرا حاتم نزاد هر کدام 2 باری دروازه همیاری را باز کردند.

در اصفهان ذوب آهن در ورزشگاه شفق به مصاف هیات البرز و تیم مریم ایراندوست رفت که در پایان با 3 گل مغلوب شد که در این دیدار سارا قمی دو بار و سارا ظهرابی نیا یک بار برای کرجی ها گلزنی کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار