• کد خبر:۱۰۴۲۵۱
پیش بازی ملوان - فجرسپاسی؛

قوهای سپید بدنبال فرار از منطقه خطر

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر فردا در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور میزبان تیم فجرسپاسی شیراز خواهد بود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر فردا از ساعت ۱۴ در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور میزبان تیم مدعی و بالا جدولی فجرسپاسی شیراز خواهد بود.

ملوان در چند فصل اخیر که در لیگ یک حضور دارد همواره با مشکلات مالکیتی و مالی مواجه بوده و همین امر سبب شده تا تیم ریشه دار گیلانی که معروف به قوهای سپید هستند حال و روز خوشی نداشته و در پایین جدول قرار بگیرند.

سفیدپوشان انزلی در فصل جاری اگرچه به مانند ۲ فصل اخیر حوالی منطقه خطر حضور دارند اما با تلاش های پژمان نوری و مازیار زارع دو کاپیتان سابق خود که در حال حاضر یکی از آنها در مسند مدیریتی و دیگری در کادر مربیگری این تیم حضور دارند توانسته اند تا حدودی از مسیر پیچ و خم مشکلات متعدد این باشگاه ریشه دار عبور کرده و آرامش و ثباتی را در این تیم حاکم کنند.

با این وجود آنها با کنار زدن و مرتفع ساختن مشکلات خود بدنبال نتیجه گیری و فراری دادن این تیم از منطقه خطر هستند.

باشگاه ملوان پس از پرداخت بخش عظیمی از بدهی های خود در نیم فصل پنجره نقل و انتقالاتی خود را باز و پس از این امر بازیکنان مورد نیاز در پست های مختلف جذب کرد. بازیکنان جذب شده ملوان سوابق خوبی در رقابت های لیگ برتر و لیگ دارند که قاعدتا هر یک از آنها می تواند در ادامه مهره کلیدی این تیم بوده و گره ای از مشکلات و گره های پرتعداد ملوان در بازی های آتی را باز کنند.

در سوی مقابل فجرسپاسی که در فصل جاری نسبت به فصول گذشته خود را یک مدعی صعود به لیگ برتر معرفی کرده چند هفته ای است که با یک طلسم عدم امتیاز گیری کامل مواجه شده و همین امر سبب شده تا با سقوط چند پله ای در جایگاه پنجم جدول لیگ یک قرار بگیرد و از لحاظ امتیازی نیز اختلاف ۵ امتیازی با صدر جدول داشته باشد.

فجری ها از سه دیدار اخیر خود فقط یک امتیاز کسب کرده که برای یک مدعی آن هم در این مقطع از فصل بسیار نگران کننده است چرا که هر امتیاز از دست رفته می تواند پایان فصل سرنوشت صعود را تغییر دهد.

شاگردان مهابادی در سه بازی اخیر خود برابر آلومینیوم اراک در خانه شکست خورده برابر شهرداری تبریز نیز در بیرون از خانه متحمل شکست شده و در آخرین بازی خود برابر استقلال خوزستان به تساوی بدون گل آن هم در زمین خود رضایت داده است.

در آمار تقابل دو تیم در ۲ فصل اخیر خود که ۴ بار به صورت رفت و برگشت با یکدیگر تقابل داشته اند. فجری ها موفق به شکست ملوان در انزلی نشده اند و در مجموع حاصل تقابل دو تیم در ۲ فصل اخیر ۲ پیروزی برای فجر که هر دو در زمین خودی بدست آمده و یک پیروزی برای ملوان و یک تساوی بوده است.

نتایج ۲ فصل اخیر دو تیم :

فصل ۹۷-۹۶

فجرسپاسی ۲ - ۱
ملوان ۲ - فجر ۱

فصل ۹۸-۹۷

ملوان ۰ - فجر ۰
فجرسپاسی ۲ - ملوان ۰

تیم داوری:

سعید رحیمی مقدم - ایوب غلام زاده - حسین گلشنی - شبیر بهروزی - ناظر داوری : رامین عرفانیان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار