• کد خبر:۱۰۴۲۵۳
پیش بازی نیروی زمینی - مس رفسنجان؛

سد محکم بر سر راه صدرنشین لیگ‌ یک

تیم فوتبال نیروی زمینی تهران عصر فردا در دیداری حساس به مصاف مس رفسنجان خواهد رفت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در یکی از حساس ترین و سرنوشت ساز ترین دیدارهای هفته بیست و یکم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر فردا از ساعت ۱۴ در ورزشگاه غدیر تهران تیم فوتبال نیروی زمینی تهران برابر مس رفسنجان صدرنشین صف آرایی خواهد کرد.

مسی ها با شکست در بازی قبل برابر قشقایی شیراز معادلات صدر را پیچیده کردند و تیم هایی چون گل ریحان ، نود ارومیه و خوشه طلایی ساوه با کسب حداقل و حداکثر امتیاز خود را به صدر جدول نزدیک کردند تا مسی ها را با خطر از دست دادن صدر جدول مواجه کنند.

در سوی مقابل تیم نیروی زمینی تهران وضعیت مطلوبی ندارد و روند سینوسی این تیم سبب شده تا نگرانی هایی را در بین اعضای این تیم و مدیران این باشگاه نظامی ایجاد کند.

سربازان ارتش در دیدار فردا بازی سختی را مقابل صدرنشین لیگ خواهند داشت چرا که این تیم از وجود مهره های باتجربه و کلیدی بهره می برد و از سوی دیگر نمی خواهد به راحتی صدر جدول را از دست بدهد و نیروی زمینی نیز با توجه به موقعیت خود در جدول دوست دارد تا با کسب امتیازات لازم وضعیت خود را در جدول بهبود بخشد و از فشاراتی که بر روی بازیکنان است بکاهد. تمامی این دلایل سبب شده است تا دیدار فردای دو تیم از حساسیت بالایی برخوردار باشد و سه امتیاز این بازی نیز در حکم یک ۶ امتیاز برای هر دو تیم باشد.

دو تیم غیر از بازی رفت که با برتری پرگل مس به پایان رسید تقابلی را در چند فصل اخیر نداشته اند.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که تقابل حساس فردای دو تیم به کجا خواهد انجامید. آیا نیروی زمینی با کسب امتیاز به وضعیت خود بهبود خواهد بخشید و مس را از ادامه صدرنشینی محروم خواهد کرد یا مس با تدوام صدرنشینی خود نیروی زمینی را وارد یک چالش جدی تر از چالش فعلی خواهد کرد.

تیم داوری :

سیدمهدی مرجان زاده - یعقوب سخندان - جعفر مهاجر - عباس مهدی زاده - ناظر داوری : مهرداد ذهبی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار