• کد خبر:۱۰۴۲۵۴
پیش بازی علم و ادب تبریز - بادران تهران؛

تبریزی ها بدنبال دومین شگفتی فصل

تیم فوتبال علم و ادب تبریز عصر فردا در بیست و یکمین دیدار خود در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور میزبان تیم بادران تهران خواهد بود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال علم و ادب تبریز که از آغاز فصل تا پایان هفته بیستم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور در قعر جدول ۱۸ تیمی این رقابت ها قرار دارد عصر فردا از ساعت ۱۴ در بیست و یکمین دیدار خود در رقابت های لیگ دسته اول برابر تیم مدعی و پرمهره بادران تهران صف آرایی خواهد کرد.

علم و ادبی ها که پس از حدود ۲۰ هفته از رقابت ها بالاخره با توافق با مسئولان باشگاه شهرداری مالکیت این تیم را به صورت کامل در اختیار گرفتند پس از حل این دغدغه بزرگ موفق شدند در اولین هفته با نام علم و ادب تیم مدعی فجرسپاسی را در تبریز شکست دهند و سه امتیاز شیرینی را بدست آورند شادی برد تبریزی زیاد دوام نداشت چرا که آنها در بازی هفته نوزدهم برابر خوشه طلایی ساوه متحمل شکست شدند و نتوانستند تا روند امتیازگیری خود را بیش از یک هفته افزایش دهند.

حال فردا آنها در دیدار فردا برابر تیم مدعی دیگر لیگ قرار خواهند گرفت در چند هفته اخیر با ورود به یک چالش جدی نتایج خود را سینوسی وار کرده و تا حدودی از صدر جدول فاصله گرفته اند.

بادرانی ها در فصل جاری با هدف و شعار صعود به لیگ یک پا به مسابقات گذاشتند اما نتایج سینوسی چند هفته اخیر این تیم نشان می دهد که بحران خفیفی این تیم را در برگرفته و چه بسا در صورت اینکه نتوانند از این بحران خارج شوند جدی تر نیز شود.

نارنجی پوشان پایتخت در هفته گذشته برابر تیم پایین جدولی رایکا متوقف شدند تا زنگ خطر برای این تیم مدعی و پرمهره به صدا در آید.

در تاریخ دو باشگاه این با احتساب بازی دو رفت که با شکست سنگین تبریزی ها خاتمه یافت این دومین دیداری است که دو تیم برابر یکدیگر صف آرایی می کنند که بایستی منتظر ماند و دید که در دیدار دوم چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

تیم فوتبال علم و ادب تبریز از ۲۰ بازی خود موفق به ۱۰ امتیاز شده یعنی به طور میانگین در هر بازی ۰/۵ امتیاز کسب کرده که برای یک تیم لیگ یکی فاجعه ای بزرگ محسوب می شود آنها با همین ۱۰ امتیاز به قعر جدول چسبیده و هفته به هفته به سقوط قطعی نزدیک می شوند.

بادران نیز با ۲۹ امتیاز در رده هشتم جدول قرار گرفته که نتایج سینوسی این تیم نیز نارنجی پوشان پایتخت را هفته به هفته از جمع مدعیان دورتر می کند.

بی شک وجود مهاجمان زهردار بادرانی ها در دیدار فردا کار را برای مدافعان علم و ادب سخت تر خواهد کرد و باید منتظر ماند و دید که آیا تبریزی ها دومین شگفتی خود را پس از شکست فجر مدعی و بالانشین جدول رقم خواهند زد یا خیر.

تیم داوری :

فرزاد منصوری - فرزاد بهرامی - هیوا بهمنی - پیام ساری اصلانی - ناظر داوری : حسین خانبان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار