• کد خبر:۱۰۴۲۵۵
پیش بازی آلومینیوم اراک - خوشه طلایی ساوه؛

بازگشت فکری با دربی به اراک!

تیم فوتبال آلومینیوم اراک عصر فردا در دربی استان مرکزی به میدان خواهد رفت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال آلومینیوم اراک عصر فردا در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر فردا از ساعت ۱۴ در ورزشگاه امام خمینی اراک میزبان تیم هم استانی خوشه طلایی ساوه خواهد بود.

اراکی ها در حالی به مصاف خوشه طلایی ساوه خواهند رفت که در دیدار قبلی خود که به یک دیدار جنجالی تبدیل شد موفق شدند در ارومیه با توقف تیم مدعی نود این شهر با یک امتیاز ارزشمند این شهر را ترک کنند.

مدیران آلومینیوم اراک پس از اینکه در پایان نیم فصل اول با محمود فکری قطع همکاری کردند در نیم فصل دوم هدایت تیمشان را به رسول خطیبی سپردند تا با دادن یک شوک تغییری را در روند تیمشان ایجاد کنند.

خطیبی نیز پس از پذیرفتن هدایت آلومینیوم در ۳ بازی روی نیمکت این تیم نشست و موفق شد در این ۳ بازی ۵ امتیاز برای تیمش بدست آورد.

حال رسول خطیبی و محمود فکری که او نیز در تیم خوشه طلایی پس از پذیرفتن هدایت این تیم ۳ برد پیاپی را بدست آورده در هفته بیست و یکم رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

محمود فکری پس از اینکه هدایت تیم خوشه طلایی را برعهده گرفت موفق شد امتیازات کامل ۳ دیدار برابر نیروی زمینی ، قشقایی شیراز و علم و ادب تبریز را کسب کند و با توجه به اینکه این تیم در اوایل فصل در بالای جدول قرار داشت اما پس از چند هفته دچار افت شدید شد و چند پله ای در جدول نزول کرد بار دیگر تیم خوشه طلایی را به بالای جدول برساند و به عنوان یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر معرفی کند. او که در نیم فصل اول هدایت تیم آلومینیوم اراک را برعهده داشت حال در دیدار فردا به عنوان یک رقیب برابر این تیم قرار خواهد گرفت که می تواند جذابیت و حساسیت این بازی را دو چندان افزایش دهد.

در حال حاضر تیم خوشه طلایی ساوه با کسب ۳۵ امتیاز در رده چهارم و تیم آلومینیوم اراک با ۳۱ امتیاز در رده ششم جدول لیگ یک قرار گرفته اند.

این دو تیم در رقابت های لیگ یک غیر از بازی رفت دیدار رسمی در فصول اخیر نداشته اند. دیدار رفت این دو تیم با تساوی بدون گل در ساوه به پایان رسید.

ضمن اینکه این دو تیم پیش از آغاز فصل یک دیدار دوسته برگزار کردند که آن دیدار با برتری پرگل آلومینیومی ها خاتمه یافت.

تیم داوری :

یعقوب آشوری - علی احمدی - صادق رستمی - حامد صادقی جو - ناظر داوری : محمود رفیعی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار