• کد خبر:۱۰۴۲۵۹
پیش بازی قشقایی شیراز - گل ریحان البرز؛

کرجی ها محکوم به برد / قشقایی معادله صدر جدول را پیچیده می کند؟

تیم فوتبال قشقایی شیراز عصر فردا در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور برابر گل ریحان البرز صف آرایی خواهد کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال قشقایی شیراز عصر فردا در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر فردا از ساعت ۱۴ در ورزشگاه حافظیه شیراز میزبان تیم گل ریحان البرز خواهد بود.

تیم فوتبال قشقایی در حالی برابر گل ریحان مدعی و رده دومی جدول صف آرایی خواهد کرد که نسبت به نیم فصل اول تغییراتی زیادی در این تیم انجام شده و دیگر مهدی فروردین‌ را بر نیمکت خود نمی بیند.

آنها در دیدار قبلی برابر مس صدرنشین و پرمهره دست به کار بزرگی زدند و این تیم‌ را در رفسنجان شکست دادند. حال آنها در دومین دیدار متوالی خود برابر تیمی مدعی ، پرمهره و بالانشین قرار می گیرند که باید منتظر ماند و دید که این تیم در دومین دیدار سخت خود آیا باز هم دست به کار بزرگی خواهند زد و با متوقف ساختن گل ربحان معادلات صدر جدول را پیچیده می کنند یا خیر.

گل ریحان در دیدار قبلی بهترین فرصت برای صدرنشینی را از دست داد و در حالیکه مس برابر قشقایی متحمل شکست شد این تیم نتوانست در دیدار برابر سرخپوشان به برتری رسیده و به صدر جدول صعود کند.

در قیاس آماری از لحاظ تقابل دو تیم در یک فصل اخیر دو تیم ۲ بار برابر هم صف آرایی کرده اند که گل ریحان البرز در این دو دیدار موفق به پیروزی برابر قشقایی نشده است. یک دیدار با پیروزی شیرازی ها و یک دیدار نیز با تساوی بدون گل خاتمه یافته است.

تیم داوری :

عبدالنبی پورخلف - ولی کاوسی - نجف پناهی - احمد مرشدی - ناظر داوری : روح الله ارشادی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار