• کد خبر:۱۰۴۲۶۴
سرمربی تیم سایپا گفت: بازی خیلی خوبی مقابل گل گهر داشتیم، امیدوارم از گل‌های مردود شده در این بازی ضرر نکرده باشیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، ابراهیم صادقی پس از تساوی سایپا و گل‌گهر اظهار داشت: به نظرم بازی خیلی خوبی بود به خصوص در نیمه اول. خیلی بهتر از حریف بودیم و توانستیم موقعیت‌های خیلی خوبی ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: ما موقعیت‌هایی را روی ضربات کاشته به دست آوردیم. موقعیت‌های خوبی روی دروازه گل‌گهر داشتیم. در نیمه دوم بازی مستقیم انجام دادیم و به گل رسیدیم. توانستیم یک گل بزنیم. دو گل دیگر هم زدیم که مردود اعلام شد و باید بررسی کنیم که چرا مردود شد، امیدوارم روی این مسئله ضرر نکرده باشیم اما به هر حال به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی سایپا در مورد تعویض آرمان رمضانی در این بازی عنوان کرد: این تعویض نسبت به شرایط بازی انجام شد. او از بزرگ‌ترهای تیم ما است. با ورودش به بازی دیدیم که روند بازی را تغییر داد و تعویضی بود که از آن استفاده کردیم.

صادقی در خصوص شرایط تیم سایپا تصریح کرد: تیم ما نسبت به نیم فصل اول باتجربه‌تر شده، 13 بازیکن ما در تیم ملی امید بودند. اگر گل می‌خوردیم آنها نمی‌توانستند خودشان را جمع کنند، اما دیدیم که شرایطمان بهتر شده، در این مسابقه توانستیم بازی یک بر صفر باخته را به تساوی بکشانیم و می‌توانستیم گل‌های دیگری هم بزنیم. من برای مجید جلالی و گل‌گهر هم آرزوی موفقیت می‌کنم. همچنین برای مردم سیرجان که به ما احترام گذاشتند. امیدوارم این تیم با این پتانسیلی که دارد در لیگ برتر بماند و مطمئنم مجید جلالی می‌تواند این کار را انجام بدهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار