• کد خبر:۱۰۴۲۶۵
سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان گفت: روی اشتباه دروازه‌بان‌مان گل خوردیم و من فقط می‌توانم تاسف بخورم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مجید جلالی پس از تساوی گل‌گهر و سایپا اظهار داشت: من واقعا فقط می‌توانم تاسف بخورم که جلو هستیم و گلر خودمان توپ را به اوت می‌اندازد و همان اوت تبدیل به گل می‌شود.

جلالی ادامه داد: به جز آن اوت دستی، به آنها موقعیت دیگری ندادیم. روی یک اوت دستی که بی‌جهت به آنها دادیم گل خوردیم. وقتی که می‌خواهیم توپ را به بازی بزنیم باید در زمین آنها باشد نه نزدیک به دروازه خودمان، بازی سنگین و پراسترسی بود. دوست دارم تیم سایپا هم در لیگ برتر بماند. این تیم یک تیم ریشه‌ای است. 

وی افزود: تعویض‌هایمان نیز با استفاده از بازیکنان جدید بود. ما نیاز به زمان داریم، اما آنچه که انجام می‌شود خوب است و فقط ناراحتم که چرا این 3 امتیاز را از دست دادیم. تمام این مسئله به خاطر کم‌تجربگی است. ما سرزن نداشتیم. گلر ما اوت دستی را نزدیک به دروازه خودمان به حریف می‌دهد، یا علی ابراهیمی باید تیر 2 را می‌گرفت، اما جای دیگری را پر کرد و جای خودش خالی شد. 

سرمربی تیم گل‌گهر در ادامه تصریح کرد: من بین دو نیمه به بازیکنان خیلی سفارش کردم، اما استرس بازی باعث می‌شود که این شرایط به وجود بیاید. تیم حریف هم توپ‌های بلندی را روی دروازه مامی‌ریخت و ما را عقب نگه می‌داشت. من حتی تعویض کردم و کناره‌های آنها را بستم و مطمئن بودم که شانسی به آنها نخواهیم داد اما متاسفانه روی اوت دستی دروازه ما باز شد. 

جلالی در مورد ورود آرمان رمضانی به زمین و تاثیر او در مسابقه گفت: او بازیکنی است که خوب سر می‌زند. وقتی به زمین آمد ما در مورد او از قبل با تیم کار کرده بودیم. رمضانی سر می‌زد، اما وقتی توپ به زمین می‌افتاد، تیم ما آن را جمع و جور می‌کرد. ما به حریف موقعیتی ندادیم. در دقیقه 63 یک پنالتی صد درصد برای ما گرفته نشد. 10 بار این صحنه را دیدم و پنالتی محرزی بود که روی امین پورعلی انجام شد و داور هم نزدیک صحنه بود. 

وی افزود: این خیلی بی‌عدالتی است که در این شرایط و وضعیت این توپ‌های واضح برای ما گرفته نمی‌شود. من ناراحتم. پیام حیدری از داوران خوب ما است و تعجب می‌کنم که چرا این صحنه را که جلوی چشمش بود برای ما نگرفت. این پنجمین پنالتی بود که از زمانی که به این تیم آمدم در این بازی‌ها برای ما گرفته نشد. به هر حال در قالب بازی به حریف شانسی ندادیم. من از هوادارانمان که امروز خوب بودند و ما را تشویق کردند تشکر می‌کنم و امیدوارم در بازی‌های آینده خوبی آنها را با برد پاسخ بدهیم.

سرمربی گل‌گهر در توضیح تعویض‌هایی که انجام داد گفت: آنها در نیمه اول کناره‌هایشان فعال نبود اما در نیمه دوم کناره‌ها را فعال کردند و از این طریق ما را تحت فشار گذاشتند. من بایرامی را به دفاع راست آنها نزدیک کردم و برزای را به دفاع چپ آنها و کناره‌های آنها بسته شد، اما متاسفانه روی یک اوت دستی گل خوردیم، وگرنه به هیچ روش دیگری گل نمی‌خورد.

جلالی در مورد اینکه امیدهای واهی می‌دهد عنوان کرد: اصلا این‌طور نیست و این چیزی که می‌گویید به هیچ وجه منصفانه نیست. من کی امید واهی دادم؟ این حرف زشت است. من 40 سال است که مربیگری می‌کنم. اگر به اندازه یک درصد فکر می‌کردم این تیم نمی‌تواند در لیگ برتر بماند پا به این کار نمی‌گذاشتم چون اعتبارم از هر چیزی مهم‌تر است. من کار و ارزیابی‌هایم را می‌بینم و می‌بینم کار در حال پیشرفت است. در این بازی یک توپ ما به تیرک خورد و یک پنالتی ما هم گرفته نشد. شما جوری صحبت می‌کنید که انگار من با کلک امید واهی می‌دهم. آیا واقعا این‌طور است؟ نباید این را بگویید. 

وی در ادامه اظهار داشت: در هر صورت به هیچ وجه یک موقعیت هم به حریف ندادیم اما خودمان چندین موقعیت داشتیم. 13 بازی دیگر داریم، اگر امید می‌دهم امید واقعی است، نه امید واهی. ما فاصله‌مان با تیم‌های بالای سرمان به 2 امتیاز رسیده، می‌توانیم خوب بشویم، بهتر بشویم و در لیگ برتر بمانیم، آیا این امید واهی است؟ باید چیزی بگوییم که از این تیم حمایت شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار