• کد خبر:۱۰۴۲۷۰
سرمربی تیم ملی فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: این برد از نظر روانی تاثیر زیادی برای ما داشت، چون تنها 10 روز است که در ایران حضور دارم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ میودراگ رادولوویچ پس از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: برد خیلی مهمی را کسب کردیم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم، چون این پیروزی با تلاش آنها به دست آمد. این برد از نظر روانی تاثیر زیادی برای ما داشت، چون تنها 10 روز است که در ایران حضور دارم.

وی ادامه داد: یک بار دیگر از بازیکنانم تشکر می‌کنم، چون برد حاصل تلاش آنها است. این 3 امتیاز اعتماد به نفس زیادی به ما داد و حاصل 7-8 جلسه تمرینی بود که انجام دادیم. بازیکنانم کارهایی که در تمرینات انجام دادیم را به خوبی در زمین اجرا کردند. از هواداران هم تشکر می‌کنم که امروز حامی ما بودند. امیدوارم هواداران بیشتری در بازی‌های آینده به ورزشگاه بیایند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان خاطرنشان کرد: امروز بردیم، اما هنوز شرایط آسان و خوبی نداریم. در روزهای آینده بازیکنان جدیدی به ما اضافه خواهند شد. همه باید متحد شویم تا روند رو به رشد خود را با ثبات ادامه دهیم. . این تیم آینده بسیار خوبی خواهد داشت، چون بازیکنانم بسیار با استعداد هستند، اما از استعداد تا شرایط ایده‌آل راه زیادی است. به کار خود ادامه می‌دهیم و امیدواریم که عملکردمان بازی به بازی بهتر شود. کادر فنی و بازیکنان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا هواداران از این تیم راضی باشند.

وی در مورد برنامه سخت ذوب‌آهن در جریان مسابقات لیگ برتر، عنوان کرد: اگر زمان بیشتری داشتم کارم برای آماده‌سازی راحت تر می‌شد. اولین بار است که در چنین شرایطی قرار می‌گیرم. تا بخواهم با لیگ و بازیکنان و ... آشنا شوم کار سختی خواهم داشت. به همین دلیل است که اهمیت پیروزی امروز بیشتر می‌شود. تلاش می‌کنیم تا با سبک خودمان مقابل تمام تیم‌ها بازی کنیم. امیدوارم بازیکنان جدیدی که به ما اضافه می‌شوند رقابت بین بازیکنان هم بیشتر شود تا در نهایت عملکردمان بازی به بازی بهتر شود. 


 رادولوویچ در خصوص جذب بازیکنان خارجی و  جدید این تیم، تصریح کرد: من بازیکن مدنظرم را پیشنهاد دادم و باشگاه هم قبول کرد. من فقط می‌توانم جواب باشگاه را بدهم. وی در بلژیک بازی کرده و بازیکن بزرگی است. من دیدم که در خط حمله مشکل داریم. سه بازیکن به باشگاه پیشنهاد دادم که یکی از آنها می تواند جوان‌ترین بازیکن لیگ باشد. مدافعان ما هم کم بودند و برای  تمام مسابقات لیگ به بالا بردن تعداد آنها نیاز داشتیم.  امیدوارم رقابت بین بازیکنان با حضور این بازیکنان بیشتر شود.


سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که آیا با این خریدها ضعف خط حمله ذوب‌آهن برطرف می‌شود یا خیر، تصریح کرد: علاقمندان به فوتبال می‌دانند که من بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به ذوب‌ آهن آمدم و در این مدت فقط بازیکنانی را می‌توانستم جذب کنم که باشگاهی ندارند. امیدوارم این بازیکنان در طول لیگ به ما کمک کنند که اگر اینگونه باشد با آنها ادامه خواهمی داد. انتظار دارم که با حضور آنها کیفیت تیم بالاتر برود، اما همه چیز در آینده مشخص می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار