• کد خبر:۱۰۴۲۷۴
مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برای ماندن در بالای جدول، هر بازی برای ما حکم فینال را دارد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ بهنام سراج در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان، اظهار کرد: نیم فصل اول را خیلی خوب پشت سر گذاشتیم. ما در نقل و انتقالات بازیکنی جذب نکردیم و خروجی هم نداشتیم و همان شکل تیمی مان را حفظ کردیم.

وی گفت: برای ماندن در بالای جدول قطعا به دنبال پیروزی در ادامه لیگ هستیم، فردا بازی سختی در مسجدسلیمان داریم. این تیم امسال یکی از بهترین سال های خود را پشت سرگذاشته است و تارتار مربی خوب و باهوشی است. نتایج این تیم نشان می دهد که تارتار چه کار بزرگی برای این تیم و شهر انجام داده است.

مربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: قطعا به دنبال سه امتیاز بازی هستیم و فکر می کنم بازی فردا خیلی خوب خواهد شد چرا که دو تیم به دنبال برد هستند. نفت مسجدسلیمان می خواهد روند خوب خود را ادامه دهد و ما نیز می خواهیم بالای جدول بمانیم. برای ماندن در بالای جدول، هر بازی را یک فینال می دانیم.

وی با بیان اینکه در بازی فردا خوشبختانه بازیکن محروم و مصدوم نداریم، گفت: متاسفانه فقط اسم نفت را یدک می کشیم و طبق قانوان هیچ کمکی از سوی وزارت نفت به ما نشده است. قول داده اند که مبلغ 10 میلیارد تومان به تیم های نفتی کمک کنند ولی تا امروز محقق نشده است. این کار ما را کمی مشکل تر کرده است زیرا آن هایی که از باشگاه طلب دارند، به سمت باشگاه آمده اند ولی هنوز پولی به ما پرداخت نشده است. امیدوارم این اتفاق در آینده نزدیک برای دو تیم نفتی خوزستان بیفتد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار