• کد خبر:۱۰۴۳۸۶
اختصاصی دی اسپورت از هفته پانزدم لیگ برتر بانوان کشور
  • ۱۲:۳۱
  • ۱۱/بهمن/۱۳۹۸

بازی برزرگ هفته را بمی ها بردند/ برتری چهار گله وچان/ سپاهان، آویسا را شش تایی کرد

هفته پانزدهم لیگ برتر بانوان کشور دقایقی پیش با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد.

بازی برزرگ هفته را بمی ها بردند/ برتری چهار گله وچان/ سپاهان، آویسا را شش تایی کرد

به " گزارش دی اسپورت، هفته پانزدهم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری شش دیدار در شهرها ی مختلف کشورمان پیگیری شد که در  حساس ترین دیدارها تیم مدعی شهرداری بم، وچان کردستان و سپاهان اصفهان حریفان خود را شکست دادند.

در حساسترین دیدار و در بازی بزرگ هفته تیم فوتبال شهرداری بم در دربی ال کرمانیکو در ورزشگاه فجر بم با ارائه نمایشی هجومی با 4 گل شهرداری سرجان را شکست داد.

در این دیدار بهناز طاهر خانی،فاطمه گراییلی،زهرا قنبری و مونا حمودی برای میزبان گلزنی کردند.

در ورزشگاه ملک نیا سنندج تیم فوتبال وچان کردستان مقابل تیم ته جدولی سینا بوشهر با برتری 4 بر صفر به بردی کم گل دست یافت.

در این دیدار مرضیه نیکخواه،حلاله عبداللهی و دو گل سمیه خرمی وچان به برتری دست یافت.

در اصفهان سپاهان موفق شد در بازی هجومی تیم انتهای جدولی آویسا خوزستان را شش تایی کند که در این دیدار هاجر دباغی هت تریک کرد،صفورا جعفری، مریم رهیده و شقایق روزبهان دیگر گلزنان سپاهان بودند.

در ورزشگاه عدالت شهر ایلام پالایش گاز موفق شد با سه گل حریف سخت کوش خود ملوان بندرانزلی را شکست دهد که در این دیدار فاطمه حسینی نژاد، زهره عینی و زهرا حاتم نژاد برای ایلامی ها گلزنی کردند.

در ورزشگاه شریعتی کرج شاگردان مریم ایراندوست موفق شدند با دو گل همیاری آذربایجان غربی را شکست دهد که در این دیدار پرناز حسینعلی زاد و سارا قمی برای کرجی ها گلزنی کردند.

در آخرین بازی امروز و در ورزشگاه شهید دستغیب تیم فوتبال ذوب آهن موفق شد با استفاده از بازی ضعیف شیرازی ها به برتری دو بر صفر یابد که سارا سبزواری از روی نقطه پنالتی و انیس دشتیان پور برای تیم مهان گلزنی کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار