• کد خبر:۱۰۴۵۷۳
اختصاصی دی اسپورت از هفته شانزدهم لیگ برتر بانوان
  • ۱۲:۵۲
  • ۱۸/بهمن/۱۳۹۸

مدعیان برنده جدال های این هفته/ بازی بزرگ هفته را سیرجانی ها بردند.

هفته شانزدهم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری شش دیدار از ساعت 10 صبح امروز پیگیری شد.
مدعیان برنده جدال های این هفته/ بازی بزرگ هفته را سیرجانی ها بردند.

به " گزارش دی اسپورت"، هفته شانزدهم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری شش دیدار از ساعت 10 صبح امروز پیگیری شد که در حساس ترین دیدارها تیم های شهرداری بم، وچان کردستان و شهرداری سیرجان حریفان خود را شکست دادند.

در حساسترین بازی این هفته و در سیرجان شهرداری این شهر به مصاف سپاهان برود که در پایان موفق شد با دو گل زهرا علیزاده و گل به خودی 2 بر 1 حریف اصفهانی را شکست دهد.

شاگردان مرضیه جعفری در تیم فوتبال شهرداری بم در ادامه روند متوالی بردهای خود شانزدهمین پیروزی را در اصفهان رقم زدند و با نتیجه 4 بر 1 ذوب آهن را شکست دادند که در این دیدار بهناز طاهرخانی هت تریک کرد و زهرا قنبری نیز یکی از چهار گل تیمش را به ثمر رساند.

وچان کردستان که در اهواز به مصاف تیم انتهای جدولی آویسا رفته بود موفق شد با نتیجه 7 بر صفر حریف خود را شکست دهد که در این دیدار سمیه خرمی و مرضیه نیکخواه دوبار، فروغ موری، سرشین کمانگر، و شیوا فاضلی گلزنان وچان بودند.

در کرج تیم فوتبال پالایش گاز ایلام اولین شکست خانگی را به مریم ایراندوست تحمیل کرد و با تک گل زهرا حاتم نزاد از روی پاس طاهره آزادی یک بر صفر میزبان خود را شکست داد.

در ارومیه تیم همیاری با یک گل از سد آذرخش زاگرس شیراز گذشت تا 13 امتیازی شود و از انتهای جدول جدا شود.

در بوشهر جدال بندرنشینان را ملوان انزلی برد و با نتیجه 2 بر 1 تیم انتهای جدولی سینا را شکست داد که در این دیدار زهرا معصومی و افسانه اقبال برای ملوان و لیلا معلم از روی نقطه پنالتی برای میزبان گلزنی کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار