• کد خبر:۱۰۴۶۱۶
باشگاه مس کرمان درخواست خود را برای تغییر زمان بازی های پیش رو خود که به شکلی بسیار فشرده برنامه ریزی شده است را به سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال مس کرمان که بازی قبل خود را روز شنبه در انزلی برابر ملوان انجام داد، روز جمعه این هفته نیز در ساوه و در یک بازی خارج از خانه به مصاف خوشه طلایی می رود.

اما طبق برنامه ریزی سازمان لیگ برای تیم مس، بازی های فشرده و خارج از خانه مس با بازی برابر تراکتورسازی در تبریز در چارچوب بازی های جام حذفی ادامه خواهد داشت و تیم مس 5 روز بعد از بازی در ساوه باید در تبریز به مصاف تراکتور برود.

این در حالی است که تیم مس تنها چهار روز بعد از بازی با تراکتور یعنی روز چهارم اسفند ماه باید در کرمان به مصاف گل ریحان البرز برود که این برنامه ریزی به شدت فشرده و سخت برای مس کرمان سبب شده است که باشگاه مس کرمان رسما درخواست خود را برای تغییر در این برنامه ریزی اعلام کند.

البته سازمان لیگ که یک بار زمان بازی تیم های مس و تراکتور در جام حذفی را با دلایل نامشخص در تعطیلات نیم فصل لیگ تغییر داد و موجب بهم خوردن برنامه ریزی های تیم فوتبال مس برای این بازی شد، بهتر بود پیش از اعلام این برنامه برای قرار دادن بازی دو تیم در روز 30 بهمن ماه، زمان بازی های فشرده و بیرون از خانه متوالی تیم مس کرمان را در نظر می گرفت.

با این حال مکاتبات باشگاه مس برای تغییر برنامه ریزی بازی های پیش رو با سازمان لیگ ادامه دارد و این احتمال وجود دارد که زمان بازی با گل ریحان با تغییراتی روبرو شود.

تیم فوتبال مس کرمان که روز پنجشنبه راهی ساوه خواهد شد، پس از بازگشت از انزلی در تهران تمرینات خود را برای این بازی ادامه داد و در زمین کارگران برای بازی های پیش رو آماده خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار