• کد خبر:۱۰۴۶۲۰
رئیس کمیته پزشکی ورزشی باشگاه آلومینیوم اراک گفت : شرایط دو بازیکن آسیب دیده تیم فوتبال آلومینیوم مطلوب بوده و مصدومیت آنها نیز رفع شده است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ دکتر‌ نظیری رئیس کمیته پزشکی ورزشی باشگاه آلومینیوم اراک در خصوص آخرین وضعیت آسیب دیدگی دو بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم اراک بیان داشت : از آسیب دیدگی میثم مجیدی حدود دو هفته می گذرد و در کلینیک های باشگاه خدمات فیزیوتراپی، آب درمانی و بازتوانی ورزشی بر روی ایشان صورت گرفت و دو روز قبل تست عملکردی جهت بازگشت به ورزش انجام شد و مشکل خاصی وجود نداشت و در بازی دوستانه روز گذشته با آذرآب مجیدی حدود یک نیمه به میدان رفت و همه چیز روب ه راه است.

دکتر نظیری در ادامه اظهار داشت:ا ز آسیب دیدگی سیدپیمان میری نیز حدود یک ماه می گذرد و ایشان دچار پارگی عضله دو قلوی پشت ساق پا شده بود و در کلینیک های باشگاه خدمات فیزیوتراپی، آب درمانی و بازتوانی ورزشی با متدهای روز و همچنین تردمیل آبی و... روی مصدومیت ایشان کار شد و تست عملکردی بازگشت به ورزش نیز گرفته شد و مشکل خاصی وجود ندارد و پیان میری روز گذشته مقابل آذرآب 90 دقیقه به میدان رفت.

به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ با این اوصاف ۲ هافبک آلومینیوم اراک برای دیدار با نیروی زمینی و حتی دیدارهای آتی مشکلی نخواهند داشت و در صورت صلاحدید کادرفنی این تیم می توانند در ترکیب آلومینیوم قرار بگیرند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار