• کد خبر:۱۰۴۶۶۶
تیم فوتبال ملی حفاری اهواز علارغم یارگیری قوی در نقل و انتقالات زمستانی در نیم فصل دوم نتایج مطلوبی را کسب نکرده است و با توجه به نتایج نامطلوب نیم فصل اولش در شرایط بحرانی قرار گرفته و خطر سقوط به دسته پایین تر را در کمین خود می بیند‌.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ پس از اینکه تیم فوتبال ملی حفاری اهواز نقل و انتقالات نیم فصل را طوفانی آغاز کرد و با هزینه زیاد موفق به جذب بازیکنان لیگ یکی و تراز اول لیگ دو شد اما در کمال تعجب با نتایج ضعیف دو هفته اخیر خود مقابل چوکا تالش و تساوی خانگی در بازی ۶ امتیازی مقابل شهرداری بندرعباس با توجه به نتایج نیم فصل اول این تیم نیز بیشتر از گذشته خطر سقوط به لیگ ۳ را در کمین خود می بیند.

شاگردان قنبری در اکثر بازی های خارج از خانه عملکرد موفقی نداشته و در هفته پیش رو مقابل یکی از تیم هایی که در دیدارهای خانگی نتایج مطلوبی را تا بدین لحظه کسب کرده صف آرایی خواهد کرد.

اهوازی ها تنها با برد در این بازی خارج از خانه پیش رو می توانند کمی به وضعیت خود در جدول سر و سامان داده و تا حدودی خود را از منطقه خطر دور کنند اما در مقابل بمی ها با کسب ۳ امتیاز این بازی خانگی می توانند به جدول بارگشته و نیم نگاهی به رده های بالای جدول نیز داشته باشند که مطمئنا با توجه به وضعیت متضاد دو تیم می توان از این دیدار به عنوان بازی حساس و سرنوشت ساز نام برد.

حال باید منتظر ماند و دید که در این دیدار حساس و سرنوشت ساز چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها