• کد خبر:۱۰۴۶۷۳
سرمربی نساجی گفت: باید فردا با تمام وجود و تک‌تک سلول‌های‌مان بجنگیم تا انشاالله با برد از بازی خارج شویم، پارس جنوبی تیم خوب و شایسته‌ای است که فوتبال خوبی را هم بازی می‌کند و این کار ما را سخت‌تر می‌کند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، محمدرضا مهاجری سرمربی نساجی در کنفرانس خبری پیش از بازی با پارس جنوبی جم اظهار داشت: بازی فردا حساسیت خاص خودش را دارد و تمام تلاش مجموعه باشگاه این بوده که بتوانیم از بار باخت‌های دو هفته اخیر بکاهیم. تمرینات خوبی را انجام دادیم و امیدواریم که بتوانیم فردا با تلاش، همدلی و وفاق شادی را به دل مردم این شهر بازگردانیم، همه ناراحتیم و تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا برگردیم، آرام آرام به آن شرایط ایده‌آل‌مان که در نیم‌فصل اول داشتیم در حال نزدیک شدن هستیم، امیدوارم بتوانیم دل تماشاگرانی که به آنها مدیون و بدهکاریم، واقعاً حمایت کردند، تماشاگری که تمام وجود و حسش نساجی است ما باید درصد اشتباهات‌مان را کمتر کنیم، تمرکزمان را بیشتر کنیم تا انشاالله بتوانیم نتایج بهتری را رقم بزنیم.

وی درخصوص تیم پارس جنوبی جم افزود: تیم مقابل تیم شایسته‌ای است و چه از قبل که آقای کمالوند در این تیم حضور داشتند و چه الان که آقای افاضلی در این تیم حضور دارند، یک مربی به‌روز و کاربلدی هستند. نتایج اخیرشان هم نسبتاً خوب بوده، با سایپا توانستند در تهران مساوی کنند، بازیکنان باتجربه و جوان خوبی دارد، ولی با تمام احترامی که برای آقای افاضلی و مردم جم قائلیم، باید فردا با تمام وجود و تک‌تک سلول‌های‌مان بجنگیم تا انشاالله با برد از بازی خارج شویم، پارس جنوبی تیم خوب و شایسته‌ای است که فوتبال خوبی را هم بازی می‌کند و این کار ما را سخت‌تر می‌کند.

سرمربی نساجی بیان کرد: تمام تمرکزمان روی پیروزی در بازی فرداست. اشکالاتی داشتیم و کسی از زیر بار مسئولیت آن شانه خالی نمی‌کند. همه باید تلاش بهتری می‌کردیم تا این نتایج رقم نمی‌خورد، متأسفانه اتفاقی است که افتاده، هر تیمی این روزها را شاید تجربه کرده باشد. باید با کمک همدیگر برگردیم به روزهای خوب‌مان، این شکست‌ها باید باعث این شود تا قوی‌تر بلند شویم و این نیست که بگوییم ما بی‌اشکال بودیم، داوری می‌توانست دقیق‌تر باشد تا این نتایج رقم نخورد، چه بازی با سایپا که آن پنالتی در دقیقه ۶۹ تکرار شد، زمان داشتیم و می‌توانستیم برگردیم به بازی، در بازی با شاهین بوشهر روی آن پنالتی که به ضرر ما گرفتند جای بحث دارد، اوتی که منجر به گل شد هم جای بحث دارد، باید تلاش بیشتر کنیم تا تیم را به روزهای خوبش برگردانیم.

مهاجری در پایان گفت: در هر شرایطی که در این فصل داشتیم به‌خاطر آن حس خوبی بوده که از جانب تماشاگران به ما منتقل شد، تماشاگران قائمشهر بی‌نظیر هستند، باید تیم ما جایگاه بهتری داشته باشد، و باید به خواسته هواداران‌مان برسیم.

وی گفت: آروز می‌کنم که داوران فردا روز خوبی داشته باشند، باتجربه هستند و امیدوارم دقت لازم را داشته باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار