• کد خبر:۱۰۴۶۷۷
اختصاصی دی اسپورت از هفته هفدهم لیگ برتر بانوان
  • ۱۲:۵۸
  • ۲۵/بهمن/۱۳۹۸

پیروزی بزرگ سیرجانی ها/ سپاهان برنده دربی اصفهان و پیروزی دو گله البرز و ایلام

هفته هفدهم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری چهار دیدار در شهر های مختلف کشورمان پیگیری شد ودو بازی از این هفته نیز برگزار نشد.
پیروزی بزرگ سیرجانی ها/ سپاهان برنده دربی اصفهان و پیروزی دو گله البرز و ایلام

به " گزارش دی اسپورت"، هفته هفدهم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری چهار دیدار در شهرهای سنندج، اصفهان، ایلام و شیراز برگزار شد.

در حساس ترین بازی هفته و در ورزشگاه شهید ملک نیا سنندج تیم های وچان کردستان و شهرداری سیرجان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نمایش خیره کننده شاگردان جهانجاتی با نتیجه سه بر صفر بسود شهرداری سیرجان به پایان رسید که در این دیدار شبنم بهشت و افسانه چترنور دو بار برای مهمان گلزنی کردند.

در دربی شهر اصفهان تیم فوتبال سپاهان موفق شد با نتیجه چهار بر صفر ذوب آهن را شکست دهد که در این دیدار هاجر دباغی دو بار،  مریم رهیده و صفورا جعفری برای زردپوشان گلزنی کردند.

در ورزشگاه عدالت ایلام تیم فوتبال پالایش گاز موفق شد با نتیجه دو بر صفر ازسد تیم انتهای جدولی سینا بوشهر عبور کند که در این دیدار زهرا حاتم نژاد کاپیتان ایلامی ها هر دو گل میزبان را به ثمر رساند.

در ورزشگاه حافظیه شیراز تیم فوتبال هیات البرز در حالی به مصاف آذرخش زاگرس رفت که سارا قمی و پرناز زاد حسینعلی را بدلیل محرومیت در اختیار نداشت و با نتیجه 2 بر 1 و با گلهای ثنا صادقی و فاطمه محبوبی موفق شد میزبان خود را شکست دهد.

دو دیدار  دیگر این هفته بین تیمهای شهرداری بم و همیاری آذربایجان غربی بدلیل عدم حضور همیاری سه بر صفر بسود شهرداری بم اعلام شد و همچنین دیدار تیم های ملوان بندر انزلی و آویسا خوزستان بدلیل شرایط بد جوی لغو و به زمان دیگری موکول شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار