• کد خبر:۱۰۴۶۸۶
سرمربی تیم فوتبال فولاد در خصوص نشست های خبری قبل از بازی ها به سازمان لیگ انتقاد تندی کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی این تیم برابر پیکان اظهار داشت: اول در مورد کنفرانس مطبوعاتی دیروز توضیح می دهم، ما به تهران آمدیم زمین تمرین نداشتیم و در هوای سرد فقط یک روز تمرین کرده بودیم. زمینی هم به ما داده بودند که نصفش برف بود. زمین مناسبی نداشتیم و ساعت 11 توانستیم تمرین کنیم و من نمی توانستم به نشست خبری برسم. من رسما می گویم منافع تیم و جلسات تیمم مهم است و اگر این برنامه ها را داشته باشم در صد نشست خبری دیگر هم شرکت نمیکنم.البته من می دانم کدام از دوستان شیطنت می کنند. هزار نشست دیگر هم باشد با توجه به شرایط تیمم نمی روم. خیلی راحت.

وی افزود: دوستانی که نشست خبری و لیگ حرفه ای را برگزار می کنند بهتر است یاد بگیرند که این طور نیست نشست خبری این مدلی باشد. من اسپانیا را مثال می زنم. اوساسونا به مادرید می رود مربی به مرکز شهر مادرید نمی رود تا نشست برگزار کند. یاد بگیریم همه نشست دارند. هر تیمی باید در شهر خودش نشست خبری داشته باشد و این چه نشست خبری است که کسی نمی رود. یا باید در هتل محل اقامت برگزار شود. این نشست خبری شده داستان. هر نشست که نرویم یک میلیون تومان جریمه می کنند.

نکونام ادامه داد: آقایانی که من را جریمه می‌کنید بروید طلب‌های من را بگیرید و بعد جریمه ام کنید. شما اصلا حق ندارید من را جریمه کنید. اگر طلب های من را سریع میگرفتید سه میلیارد تومان جلوتر بودم. این چه وضعش است. بعد از دوبازی دو تیم باید مصاحبه کنیم اما قبل از بازی وقتی من را از این طرف شهر به آن طرف بکشند نمی روم مگر اینکه آزاد باشم و به تیمم آسیب نخورد اما باز می گویم با احترام به همه اهالی مطبوعات باید تاکید کنم قانون فوتبال درهمه جای دنیا یکی است و نباید به نفع خودمان تغییر دهیم. من از اصحاب رسانه عذر می خواهم. شماها نباشید ما هم نیستیم. قبل از بازی من را از این طرف شهر می‌برند به آن طرف شهر. با این ترافیک باید 4 ساعت تیم را رها کنم. این اتفاق در مورد من نمی افتد. وقتی من تمرین دارم 200 نشست خبری هم باشد نمی‌روم. این راهش نیست. باید قانون درست وضع کنند. میخواهند من را جریمه کنند بسم الله اما همین قدر سریع هم طلب های ما را بگیرد.  

نکونام خاطر نشان کرد: سازمان لیگ اگر می‌تواند جلوی تیم‌هایی را بگیرد که پول‌ها را ندادند و بازی می‌کنند. نه اینکه نامه به دست من بدهد که یک میلیون تومان جریمه شدم به خاطر این نشست خبری.

نکونام درباره بازی دو تیم فولاد و پیکان گفت: با این بادی که شیشه‌ها را می‌لرزاند و مخالف ما در نیمه دوم هم بود شرایط بسیار سختی داشتیم. دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند. پیکان دو موقعیت خوب در نیمه اول داشت، یکی به خاطر همین باد دفع شد و آن یکی را شهاب گردان گرفت. پیکان بازی مستقیم را به خوبی انجام می‌دهد.

سرمربی فولاد اضافه کرد: تا آخرین دقیقه بازی تلاش کردیم و می‌توانستیم بازی را 2 یا 3 بر هیچ برنده شویم، اما لحظات پایانی گل خوردیم. من از روزی اول که به فولاد آمدم گفتم که تلاش می‌کنیم برنده شویم و عملکرد خوبی داشته باشیم. پیکان به روش خودش یعنی بازی مستقیم روی آورد. یک غفلت کردیم که گل خوردیم. دقت می کردیم در موقعیتهای ضد حمله می توانستیم با گل بیشتر ببریم اما نتوانستیم. در همه بازی ها تلاش می کنیم برای بردن اما با توجه به شرایط بقیه و خودمان به هر بازی به موفقیت خودمان فکر می کنیم و همه تلاش این است که بهترین عملکرد را داشته باشیم. 

نکونام در خصوص انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی تاکید کرد: در این مورد صحبتی ندارم. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار