• کد خبر:۱۰۴۶۸۷
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: ما دو بر صفر عقب افتادیم و فقط یک گل را جبران کردیم و نتوانستیم جبران کنیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر فولاد اظهار داشت: بازی با کیفیتی از دو تیم دیدیم، موقعیت خیلی خوبی داشتیم. ما دو بر صفر عقب افتادیم و فقط یک گل را جبران کردیم و نتوانستیم جبران کنیم.

وی ادامه داد: بازی با کیفیتی را از هر دو تیم دیدیم. سهم تیم ما خیلی بیشتر بود و موقعیت‌های گل بسیار خوبی را ساختیم. برخلاف جهت بازی و موقعیت‌هایی که ما می‌ساختیم، ما گل خوردیم و 2 بر صفر عقب افتادیم. مثل بازی قبل دقایق آخر بازیکنان به خودشان آمدند تا گل‌های خورده را جبران کنند، ولی متاسفانه اینطور نشد که بتوانیم جبران کنیم. به هر حال فوتبال همین است، می‌توان زیبا بازی کرد، امتیاز نگرفت و باخت. ما شانس‌های گلمان را از دست دادیم و بازنده شدیم.

ویسی افزود: جایگاه تیم ما این نیست و امیدوار هستم که در بازی‌های بعد بتوانیم با کسب امتیازهای باقی مانده جبران کنیم. 

سرمربی تیم فولاد پیکان در مورد شرایط تیم پیکان در جدول رده‌بندی تصریح کرد: ما به جدول نگاه نمی‌کنیم. ما باید به بچه‌هایمان بگوییم شاید ما یک بازی را ببریم و آنها بازنده باشند. خوشحال نیستیم که رقبایمان در پایین جدول پیروز شدند. ما باید بازی خودمان را انجام دهیم تا پیروز شویم. امروز همه چیز برخلاف ما بود. بدشانس‌ در بازی‌مان و بدشانس‌تر برد رقیبانمان. 

وی در مورد خطای پنالتی اتفاق‌افتاده در بازی گفت: در قانون جدید آمده داور خط با داور صحبت کرد. اگر توپ به دست مدافع بخورد هند نیست که هند هم نبود و امیدوارم حق ما در داوری ضایع نشده باشد.

ویسی در رابطه با شرایط تیم پیکان تصریح کرد: من صد درصد قول دادم این تیم در لیگ بماند و باشگاه همین برنامه را برای سال‌های بعد دارد. من با تمام وجودم، قلبم و احساسم برای این تیم تلاش می‌کنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار