• کد خبر:۱۰۴۶۹۳
مربی دروازه‌بان‌های تیم صنعت آبادان گفت: توپ هایمان مقابل گل گهر تبدیل به گل نشد و درنهایت بازی که باد با نتیجه پرگل می بردیم، واگذار کردیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، کاظم فرحانی پس از شکست تیم مقابل گل‌گهر سیرجان، اظهار داشت: متاسفیم. بازی بازی خوبی بود و می‌توانستیم برنده بازی باشیم اما توپ هایمان تبدیل به گل نشد و درنهایت بازی که باد با نتیجه پرگل می بردیم، واگذار کردیم.

فرحانی ادامه داد: کادر فنی تیم جوان است بازیکنان تلاش کردند اگر می‌بردیم این برد در آینده روی روند کار تیم تأثیر خوبی داشت اما گل نزدیم روی ضد حملات گل خوردیم و سه امتیاز را از دست دادیم. امروز از سه تعویض دو بار تعویض کردیم تا سمت راست را پوشش بدهیم. ما نفر کم داریم اما با کمبود یار و مشکلات مالی از اول فصل تا الان کار خیلی سختی انجام دادیم امیدوارم مشکلات زودتر حل شود ، بچه‌ها توان می‌گذارند در نیم‌فصل اول شرایط خوب بود اما به هر حال بدن‌ها تحلیل می‌رود. اگر نیم‌فصل دوم  یار اضافه می‌کردیم شرایط بهتر می‌شد اما مجبوریم با این شرایط جلو برویم.

وی در مورد اینکه امروز از تیم صنعت نفت پلن A دیده نشد و از پلن B هم خبری نبود اظهار داشت: گل‌گهر در هفته‌های اخیر یا مساوی کرده و یا با نتیجه نزدیک شکست خورده ما موقعیت‌هایی داشتیم اما به هر حال نقاط ضعفی در تیم است که باید پوشش داده شود مشکلاتی وجود دارد با این نفرات و موجودی در حال تلاش کردن هستیم تا تیم برگردد.

وی در خصوص اینکه از زمانی که اسکوچیچ رفته تاکتیکی خاصی در صنعت نفت دیده نشده گفت: ما امروز با سیستم 343، همان سیستمی که زمانی اسکوچیچ بهترین نتایج را می‌گرفتیم کار کردیم وقتی با سه دفاع پوششی بازی می‌کنید باید از جلو حمله کنید همین باعث شد که سه تک به تک به حریف بدهیم و آنها به گل رسیدند از سه تعویض‌مان دو بار تعویض کردیم تا سمت راست را پوشش بدهیم باید برای نیم‌فصل دوم تقویت می‌شدیم که این اتفاق نیفتاد.

فرحانی گفت: امروز بهرام سراج مجروح بود و نتوانست روی نیمکت بنشیند من مجبور شدم کنار خط بروم همه ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا شرایط بهتر شود اما تصمیم‌گیرنده باشگاه است اگر می‌خواهند کسی را اضافه کنند یا کنار بگذارند خودشان می‌دانند اما ما قرارداد داریم و باید به وظیفه‌مان عمل کنیم.

مربی دروازه‌بان‌های صنعت نفت آبادان در مورد جدایی اسکوچیچ عنوان کرد: رفتن او خوب نبود به بهانه مریضی و مشکلات که داشت جدا شد اما از روزی که به تهران رفته هر روز بر سر تمرین یک تیم است. الان بچه‌هایی که در کادر فنی تیم هستند جوان هستند و باید حمایت شوند اما هر تصمیمی که باشگاه بگیرد به آن احترام می‌گذاریم. اسکوچیچ از اول فصل با تیم بوده نفرات با نظر او جذب شدند طبیعی است که تیم با رفتنش به مشکل می‌خورد اما اگر نفر اضافه می‌کردیم شرایط بهتر می‌شد.

وی در مورد اینکه پس از هر بازی گفته می‌شود توان ما همین است اظهار داشت: ما تلاش می‌کنیم که هر چه در توان داریم و از دست‌مان برمی‌آید انجام دهیم اما موجودی ما همین است وقتی یک فوتبالیست یک نیم‌فصل را پشت سر می‌گذارد نقاط ضعف و قوت‌اش مشخص می‌شود ما امروز دو دفاع راست‌مان عبدالله ناصری و حسین ساکی مصدوم بودند محمود مطلق‌زاده دفاع راست نیست و هافبک است اما به هر حال موجودی ما همین است. همه باید تلاش کنند و کاری که از دست‌مان بر بیاید را انجام می‌دهیم. آیا شرایط مالی باشگاه اجازه می‌داد بازیکنی را جذب کنیم؟ کار ما خیلی سخت است.

وی افزود: اگر دیدید که منشا به سیرجان رفت فقط به خاطر مسائل مالی بود ما هم او را زمانی که می‌خواست از پرسپولیس جدا شود می‌خواستیم اما گفت نمی‌آیم واقعا شرایط خوبی نیست هیأت مدیره تلاش می‌کند اما واقعا مشکل دارد نمی‌توانیم بازیکن برزیلی و خارجی بگیریم، روزگاری سختی داریم و همه رسانه‌ها باید حمایت کنند بچه‌هایی که در کادر فنی هستند بهنام سراج، مرتضی بیجاری و امید شریفی‌نسب برای این شهر هستند و جوان هستند آنها زحمت می‌کشند و باید حمایت شوند.

فرحانی ادامه داد: ما از این نتیجه ناراحت هستیم کاش نتیجه طوری بود که دوستان خوشحال می‌شدند وظیفه ما تلاش کردن و تلاش کردن است بچه‌ها باید بیشتر تلاش کنند اما داشته‌های ما همین است نمی‌توانیم بازیکن اضافه کنیم و کسی را هم نمی‌توانیم از تیم کنار بگذاریم. نه فقط در خط دفاع بلکه در خیلی جاها مشکل داریم. مجبوریم بازیکنان را جابه‌جا کنیم. امیدوارم شرایط روحی و روانی برگردد تا بتوانیم نتایج خوبی مثل نیم‌فصل اول بگیریم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار