• کد خبر:۱۰۴۷۱۳
مس رفسنجان 3 - آرمان گهر 1؛
  • ۱۷:۳۳
  • ۲۶/بهمن/۱۳۹۸

تثبیت صدرنشینی شاگردان ربیعی با برتری در دربی

مس رفسنجان با کسب برد برابر آرمان گهر سیرجان به صدرنشینی مقتدرانه خود رد لیگ یک ادامه داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ از هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ یک تیم مس رفسنجان در خانه برابر آرمان گهر سیرجان قرار گرفت و با کسب برد 3-1 مقابل این تیم فاتح دربی استان کرمان شد.

مس هفته قبل در بازی خارج از خانه نیز با 3 گل شهرداری تبریز را شکست داده بود و آرمان گهر با نتیجه پر گل 4 بر 0 فجر سپاسی را از پیش رو برداشت. با این حال شاگردان محمد ربیعی برای تثبیت صدرنشینی خود نیاز مبرمی به کسب برد در این دیدار داشتند.

این تیم بازی خانگی خود را طوفانی آغاز کرده و در همان 10 دقیقه اول کار حریف را تمام کردند. مهرداد رضایی در داخل محوطه جریمه با پای چپ گل اول را به ثمر رساند. تنها 5 دقیقه بعد نیز حمید گلزاری، دیگر مهاجم مس از موقعیت استثنایی به دست آمده نهایت استفاده را برد و با ضربه ای به گوشه دروازه اختلاف را دو برابر کرد.

بعد از این گل قاسم شهبا، سرمربی آرمان گهر به علت قضاوت بد داور قصد داشت تیمش را از زمین بیرون بکشد. او معتقد بود که داور در صحنه گل دوم بد عمل کرده است و در نهایت تیمش را بیرون کشید اما بازی ادامه پیدا کرد و نیمه اول با این نتیجه به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم آرمان گهر کمی جلو آمد و در دقیقه 59 ضربه پنالتی به دست آورد. ضربه ای که توسط اسماعیل کیانی به گل اول مهمان تبدیل شد. در ادامه آرمانی‌ها می‌توانستند نتیجه را به تساوی بکشند که این اتفاق رخ و نداد و مس در دقیقه 91 با گلزنی محسن آذرباد به گل سوم رسید و در نهایت برنده این دیدار بود.

مس رفسنجان با این برد 49 امتیازی شد و اختلافی 7 امتیازی با تیم دوم ایجاد کرد. آرمان گهر نیز با 27 امتیاز به رده دوازدهم جدول رسید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار